Zebrania rodziców odbędą się 14 grudnia 2017 roku (czwartek):
1) oddziały przedszkolne, III a,c,d,e; II a,b; V a,b,c; II i III klasy gimnazjalne - godzina 16:30.
2) klasy III b, I a,b,c,d,e; IV a,b,c,d,e - godzina 17:00.
3) klasy VI a,b,c; VII a,b,c,d - godzina 17:30

Opłaty za obiady w miesiącu grudniu 2017 roku wynoszą 48 zł.
Opłat za obiady można dokonywać na konto nr:
37 1020 1332 0000 1102 0984 4301
W tytule przelewu proszę podawać imię, nazwisko i klasę, do której uczęszcza uczeń.

Przedszkole w szkole

Ramowy plan dnia dzieci młodszych - 3 i 4 latków.

Jeżeli chcesz umieszczać artykuły w serwisie internetowym Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce, to potrzebujesz konta
Aby założyć konto, wyślij odpowiednią informację na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na swoją skrzynkę pocztową otrzymasz dane dotyczące nazwy użytkownika oraz hasła dostępu do serwisu.
Otrzymasz również krótką instrukcję, jak umieszczać artykuły w serwisie sp1sokolka.pl.

Zapraszamy do współpracy nauczycieli, uczniów i rodziców.

Administrator MW