Testy diagnostyczne (próbne egzaminy ósmoklasisty) w klasach ósmych zostaną przeprowadzone zgodnie z poniższym harmonogramem:

• 17 marca br. (środa), godzina 9:00 – język polski [120 minut (180)]
  • 18 marca br. (czwartek), godzina 9:00 – matematyka [100 minut (150)]
  • 19 marca br. (piątek), godzina 9:00 – język angielski / język rosyjski [90 minut (135)]

Od 18 stycznia 2021 roku szkoła funkcjonuje w trybie hybrydowym.

1. Klasy I - III - zajęcia w trybie stacjonarnym. Klasy pierwsze i drugie mają zajęcia w budynku pierwszym a klasy trzecie - w budynku drugim. W obu budynkach funkcjonuje świetlica szkolna i stołówka.
    Zajęcia klas I - III odbywają się zgodnie z następującym planem lekcji: plan lekcji klas I - III, obowiązuje od 18 stycznia 2021 r.
    Autobus odwożący dzieci ze szkoły do domu będzie odjeżdżać o godzinie 14:45.
  2. Klasy IV - VIII - zajęcia w trybie zdalnym na podstawie planu lekcji.

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną zmianie ulegają niektóre zasady funkcjonowania szkoły.

1. Wszystkich na terenie szkoły obowiązuje noszenia masek lub przyłbic ochronnych.
  2. Na terenie szkoły w każdej sytuacji należy zachować bezpieczną wzajemną odległość.

1. Akademia cyfrowego edukatora

Minimalna kwota ustalona przez Radę Rodziców na zebraniu w dniu 30.09.2019 r. wynosi 50 zł na jedno dziecko, 40 zł za dwójkę dzieci (80 zł) oraz 30 zł za trójkę dzieci (90 zł).

Wpłaty na Radę Rodziców należy realizować na rachunek bankowy:

Bank Spółdzielczy w Sokółce

70 8093 0000 0008 1562 2000 0010

Tytuł wpłaty: imię nazwisko ucznia, klasa

Opłata za obiady za miesiąc luty 2021 roku dla klas I - III wynosi 70 zł.

Proszę nie robić odpisów bez konsultacji z intendentem.

Pieniądze należy wpłacać na konto nr: 74 1240 5211 1111 0010 8724 5393

W tytule przelewu proszę podawać imię, nazwisko i klasę, do której uczęszcza uczeń.

Opłat dokonujemy do dnia 15 bieżącego miesiąca.

Karta zgłoszenia na obiady.

2020-08-28

Szanowni Rodzice,
Uprzejmie informuję, iż Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce przetwarza następujący zakres Państwa danych osobowych: imię i nazwisko dziecka, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce urodzenia, adres zamieszkania lub pobytu i adres korespondencyjny, PESEL, adres e-mail, telefon, miejsce i adres pracy rodziców lub opiekunów prawnych, treść orzeczenia bądź opinii Poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz orzeczeń i zwolnień lekarskich, data przyjęcia do szkoły, klasa, semestr, obwód szkolny, przebieg i wyniki nauki, płeć, stan zdrowia, informacja nt. uczęszczania na lekcje religii i lekcje wychowania do życia w rodzinie, informacja nt. specjalnych potrzeb edukacyjnych, wizerunek dziecka. Dane te były pozyskane w wyniku przeprowadzonych czynności rekrutacyjnych oraz w trakcie wypełniania przez szkołę obowiązków wynikających z prawa oświatowego.

W świetle powyższego Pragniemy Państwa poinformować, że:

1.  Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce (dalej: Administrator) , ul. Grodzieńska 43 można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres:  ul. Grodzieńska 43, 16-100 Sokółka., telefonicznie 857113579

2.  Administrator wyznaczył Inspektora danych osobowych (IDO), z którym istnieje możliwość nawiązania kontaktu we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Z inspektorem można się skontaktować w następujący sposób:

- listownie na adres; ul. Grodzieńska 43, 16-100 Sokółka

3. Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO/GDPR).
4. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Państwu prawo do:

- żądania od Administratora dostępu do Państwa danych osobowych,
- żądania od Administratora sprostowania Państwa danych osobowych,
- żądania od Administratora usunięcia Państwa danych osobowych,
- żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania Państwa danych osobowych,
- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych,
- przenoszenia Państwa danych osobowych,
- wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Z powyższych praw można skorzystać za pomocą: poczty tradycyjnej, listownie na adres: ul. Grodzieńska 43, 16-100 Sokółka, za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie 857113579
 Informuję również, że:

Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Administrator Danych Osobowych