Od 18 stycznia 2021 roku szkoła będzie funkcjonować w trybie hybrydowym.

1. Klasy I - III - zajęcia w trybie stacjonarnym. Klasy pierwsze i drugie mają zajęcia w budynku pierwszym a klasy trzecie - w budynku drugim. W obu budynkach funkcjonuje świetlica szkolna i stołówka.
    Zajęcia klas I - III odbywają się zgodnie z następującym planem lekcji: plan lekcji klas I - III, obowiązuje od 18 stycznia 2021 r.
    Autobus odwożący dzieci ze szkoły do domu będzie odjeżdżać o godzinie 14:45.
  2. Klasy IV - VIII - zajęcia w trybie zdalnym na podstawie planu lekcji.

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną zmianie ulegają niektóre zasady funkcjonowania szkoły.

1. Wszystkich na terenie szkoły obowiązuje noszenia masek lub przyłbic ochronnych.
  2. Na terenie szkoły w każdej sytuacji należy zachować bezpieczną wzajemną odległość.

1. Akademia cyfrowego edukatora

Opłata za obiady za miesiąc styczeń 2021 roku dla klas I - III wynosi 35 zł.

Proszę nie robić odpisów bez konsultacji z intendentem.

Pieniądze należy wpłacać na konto nr: 74 1240 5211 1111 0010 8724 5393

W tytule przelewu proszę podawać imię, nazwisko i klasę, do której uczęszcza uczeń.

Opłat dokonujemy do dnia 15 bieżącego miesiąca.

Karta zgłoszenia na obiady.