1. Komunikat o materiałach i przyborach pomocniczych w 2021 r.
  2. Komunikaty dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej
  3. Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2020/2021 Aktualizacja z 29 grudnia 2020 r.
  4. Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2020/2021 Załączniki Aktualizacja z 29 grudnia 2020 r.

Szkoły ponadpodstawowe, które przysłały nam swoje oferty edukacyjne.

Od 22 marca 2021 roku szkoła funkcjonuje w trybie nauki zdalnej.

1. W oddziałach I - III - zajęcia odbywają się na podstawie planów przedstawionych przez wychowawców klas.
  2. Klasy IV - VIII - zajęcia na podstawie planu lekcji.

1. Wszystkich na terenie szkoły obowiązuje noszenia masek ochronnych.
  2. Na terenie szkoły w każdej sytuacji należy zachować bezpieczną wzajemną odległość.

1. Akademia cyfrowego edukatora

1. Poinformuj szkołę, jeśli domownicy są objęci kwarantanną.
  2. Główne zasady organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce od 1 września 2020 roku.
  3. Zasady korzystania ze zbiorów bibliotecznych w czasie trwania pandemii.
  4. Przedstawienie programu nauczania przedmiotu "Wychowanie do życia w rodzinie".

Książkowy zawrót głowy

Szanowni Rodzice,
Uprzejmie informuję, iż Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce przetwarza następujący zakres Państwa danych osobowych: imię i nazwisko dziecka, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce urodzenia, adres zamieszkania lub pobytu i adres korespondencyjny, PESEL, adres e-mail, telefon, miejsce i adres pracy rodziców lub opiekunów prawnych, treść orzeczenia bądź opinii Poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz orzeczeń i zwolnień lekarskich, data przyjęcia do szkoły, klasa, semestr, obwód szkolny, przebieg i wyniki nauki, płeć, stan zdrowia, informacja nt. uczęszczania na lekcje religii i lekcje wychowania do życia w rodzinie, informacja nt. specjalnych potrzeb edukacyjnych, wizerunek dziecka. Dane te były pozyskane w wyniku przeprowadzonych czynności rekrutacyjnych oraz w trakcie wypełniania przez szkołę obowiązków wynikających z prawa oświatowego.

W świetle powyższego Pragniemy Państwa poinformować, że:

1.  Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce (dalej: Administrator) , ul. Grodzieńska 43 można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres:  ul. Grodzieńska 43, 16-100 Sokółka., telefonicznie 857113579

2.  Administrator wyznaczył Inspektora danych osobowych (IDO), z którym istnieje możliwość nawiązania kontaktu we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Z inspektorem można się skontaktować w następujący sposób:

- listownie na adres; ul. Grodzieńska 43, 16-100 Sokółka

3. Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO/GDPR).
4. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Państwu prawo do:

- żądania od Administratora dostępu do Państwa danych osobowych,
- żądania od Administratora sprostowania Państwa danych osobowych,
- żądania od Administratora usunięcia Państwa danych osobowych,
- żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania Państwa danych osobowych,
- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych,
- przenoszenia Państwa danych osobowych,
- wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Z powyższych praw można skorzystać za pomocą: poczty tradycyjnej, listownie na adres: ul. Grodzieńska 43, 16-100 Sokółka, za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie 857113579
 Informuję również, że:

Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Administrator Danych Osobowych