Od 18 stycznia 2021 roku szkoła będzie funkcjonować w trybie hybrydowym.

1. Klasy I - III - zajęcia w trybie stacjonarnym. Klasy pierwsze i drugie mają zajęcia w budynku pierwszym a klasy trzecie - w budynku drugim. W obu budynkach funkcjonuje świetlica szkolna i stołówka.
    Zajęcia klas I - III odbywają się zgodnie z następującym planem lekcji: plan lekcji klas I - III, obowiązuje od 18 stycznia 2021 r.
    Autobus odwożący dzieci ze szkoły do domu będzie odjeżdżać o godzinie 14:45.
  2. Klasy IV - VIII - zajęcia w trybie zdalnym na podstawie planu lekcji.

1. 19.01.2021 - klasyfikacyjne spotkanie rady pedagogicznej.
  2. 21.01.2021 - spotkanie z rodzicami podsumowujące wyniki klasyfikacji uczniów.

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną zmianie ulegają niektóre zasady funkcjonowania szkoły.

1. Wszystkich na terenie szkoły obowiązuje noszenia masek lub przyłbic ochronnych.
  2. Na terenie szkoły w każdej sytuacji należy zachować bezpieczną wzajemną odległość.

1. Akademia cyfrowego edukatora

2020-08-28