29 kwietnia 2017 r. na Koncercie Galowym XIV Podlaskiego Festiwalu Wielkanocnego w Muzeum Podlaskim - Ratusz w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie dziesiątej edycji konkursu Pocztówka Wielkanocna w ramach XIV Podlaskiego Festiwalu Wielkanocnego.

W uroczystościi tej wzięli udział uczniowie naszej szkoły .  Nagrodę Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Musica Sacra w Białymstoku zdobyła  Zuzanna Baranowska,   Kacper Gremza wyróżnienie w kat. kl. 0- III, a Anna Baranowska  również wyróżnienie w kat. kl. IV- VI. 

Konkurs plastyczny „Czytanie jest the best” zakończył się sukcesem dla Anny Baranowskiej z kl. VI b. Zdobyła ona nagrodę. Konkurs organizowany jest z okazji Festiwalu Literackiego ,,Na pograniczu kultur” i Międzynarodowych Targów Książki w Białymstoku. Organizatorem   jest Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich, Fundacja Sąsiedzi i Szkoła Podstawowa nr 43 w Białymstoku.  Zadaniem uczestników w kategorii szkół podstawowych kl. IV- VI  było przygotowanie plakatu promującego czytelnictwo. Praca Ani wykonana techniką kalkografii zdobyła uznanie profesjonalnego jury składającego się z pracowników Galerii Sleńdzińskich w Białymstoku.  Gratulujemy!

Zdjęcie pochodzi z prezentacji na stronie bp.bialystok.edu.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież