Dnia 16 maja 2017r. dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z paniami wybrały się na wycieczkę do Majątku Howieny w Pomigaczach. Na miejscu czekały na nas przesympatyczne panie farmerki, które oprowadziły nas po Mini Zoo.

Dzieci mogły obejrzeć oraz pogłaskać niektóre ze zwierząt. Kolejną atrakcją była dmuchana zjeżdżalnia. Po długiej i wyczerpującej zabawie wszyscy zgłodnieliśmy i z apetytem zjedliśmy pyszną zupę pomidorową. Ale to oczywiście nie koniec atrakcji! Dzieci uczestniczyły w turnieju wiedzy. Po zaciętej walce, niewielką ilością punktów zwyciężyła drużyna Krówek. Po wysiłku umysłowym nadszedł czas na zawody sportowe. Rzuty do celu, skoki w worku czy bieg z przeszkodami nie sprawiły naszym przedszkolakom trudności. Po udanej zabawie, jak przystało na farmerów, przyszła pora na dojenie krowy. Te nowe doświadczenie sprawiło nam wiele radości. Każdy z uczestników tej niezwykłej przygody otrzymał certyfikat od Pani Sołtysowej. Na koniec oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnego, pamiątkowego zdjęcia z Osiołkiem.

Wspomnienia z wycieczki zostaną na długo w naszej pamięci. Na pewno chętnie tam jeszcze wrócimy.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież