Dnia 26.10.2017r w naszym oddziale przedszkolnym odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka.

Bohaterami tej ważnej uroczystości były dzieci z grupy 3-4 latków i 5-6 latków. W spotkaniu wzięli udział rodzice oraz dyrekcja szkoły Pan Dyrektor Zbigniew Wiesław Laszuk i Pani Dyrektor Krystyna Pakuła.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycielek: pani Anny Doroszko, pani Anny Onoszko oraz pani Katarzyny Wysztygiel. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym było uroczyste przyjęcie dzieci do grona przedszkolaków. Pan Dyrektor dokonał pasowania używając magicznej kredki. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały zdjęcia, a w salach czekała na nie niespodzianka i poczęstunek przygotowany przez rodziców.

fot. Jarosław Sawoń
red. Katarzyna Wysztygiel