Dwa konkursy plastyczne o tematyce bożonarodzeniowej zakończyły się dla naszych uczniów sukcesem. Pierwszy to IX Festiwal Sztuk Bożonarodzeniowych, a drugi "Choinki Jedynki".

Spośród wszystkich prac dostarczonych na konkurs" BOŻE NARODZENIE- moje święta"wybraliśmy 10 najciekawszych i wysłaliśmy na IX Festiwal Sztuk Bożonarodzeniowych do Niepublicznej Szkoły Podstawowej  w Niewodnicy Kościelnej. Patronat nad Festiwalem objęty został min, przez Jego Ekscelencję Księdza Arcybiskupa Metropolii Białostockiej Tadeusza Wojdy, Jego Ekscelencję Księdza Arcybiskupa Prof. Edwarda Ozorowskiego oraz trzech Posłów na Sejm RP. Dnia 21 stycznia odbył się uroczysty finał festiwalu w którym uczestniczyła uczennica naszej szkoły Aleksandra Stupak z kl. I b , która w konkursie plastycznym w kat. I - III zajęła I miejsce. Wyróżnienie w tym konkursie zdobyła Paulina Breczko z kl.I b. Gratulujemy!

Już po raz trzeci nasza szkoła włączyła się w ogólnopolski konkurs i akcję charytatywną "Choinki Jedynki". Organizatorem akcji był Program 1 Polskiego Radia. Konkurs polegał na stworzeniu pracy plastycznej poświęconej tajemnicy świąt Bożego Narodzenia. Honorowy patronat nad "Choinkami..." objęła Pierwsza Dama, Agata Kornhauser-Duda. Nasza uczennica Anna Baranowska z kl. VII b zdobyła wyróżnienie w tym konkursie. Gratulujemy!