13 lutego 2018, w przeddzień Walentynek, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I Powiatowym Festiwalu Piosenki Walentynkowej.

Celem imprezy było promowanie młodzieżowej twórczości artystycznej oraz wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie upowszechniania śpiewu wśród młodzieży. Jakub Aleksza (IIIa), Maciej Kułakowski (IIIa), Hanna Rybińska (IIIa), Dominika Zajkowska (III a), Maria Raczkowska (IIIa), Amelia Bakun (IIIe), Magdalena Makara (IIIe), Martyna Malinowska (IIIe), Jagienka Zapadka (IIIe), Aleksandra Krawel (IIIf), Julia Tomaszewska (IIc), Hanna Winiarska (VIId) oraz Zofia Sawicka (VIb) zaśpiewali przepiękną „Let Her Go”, zdobywając podziw i uznanie publiczności. Zofia Sawicka, utworem Rihanny „Diamonds” wprawiła w osłupienie nie tylko słuchaczy, ale i wykonawców z innych szkół, bo jakże w tak delikatnym ciele może drzemać tak potężny głos (!!!). Tercet: Magdalena Makara, Amelia Bakun oraz Aleksandra Krawel zaprezentował „Can’t Help Falling in Love”  Elvisa Presley’a. Aleksandra zaskoczyła wszystkich grą na ukulele, dziewczęta  przeniosły festiwal w magiczne lata 60-te. Nad przygotowaniem młodzieży do występów czuwała Pani Bożena Rudź (Pięknie dziękujemy!)
Największym zaskoczeniem festiwalu był występ Grzegorza Zalewskiego, dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej, który odważną postawą i nienagannym ;) głosem uświetnił uroczystość w swojej szkole i podziękował wszystkim uczestnikom za przybycie.  

Więcej informacji tutaj: http://zszsokolka.pl/

Zdjęcia: Sylwester Pakuła