Zaczarowanym pociągiem w świat bajek podróżowały dzieci z koła teatralnego w naszej szkole.

W taką magiczną  podróż zabrały najpierw kolegów ze swojej szkoły, a następnie z Przedszkola nr 5 i Przedszkola nr 4 w Sokółce. Mali aktorzy prezentowali się również podczas Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Junior Champion.Artyści czarowali publiczność recytacją, śpiewem, kostiumami, ekspresją, zabierając publiczność w niezwykły świat pełen bajkowych postaci i zdarzeń. Spektakl nie tylko przenosił małych widzów w kolorowy świat bajek, gdzie zwykle dobro wygrywa ze złem, ale też zachęcał do czytania książek. Mali widzowie z niezwykłą uwagą oglądali przedstawienia i bezbłędnie odgadywali prezentowane fragmenty bajek, świetnie się przy tym bawiąc. Na koniec wszyscy – aktorzy i widzowie - wspólnie zatańczyli i zaśpiewali jedną z piosenek. Spektakl został przygotowany przez dzieci klas III b i III d – członków koła teatralnego działającego w naszej szkole oraz opiekunki koła: Paulę Dowgiert i Danutę Korycką. Podziękowania należą się również zaangażowanym w to przedsięwzięcie rodzicom.

Galeria zdjęć.

Opiekunki koła: P. Dowgiert i D. Korycka