"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym.
Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich
doświadczeniach. Przetrwa wszystko".

Nikt nie ma wątpliwości, że Kobieta od zawsze oznacza wdzięk, urok, wrażliwość i niezwykłość.

Współczesna kobieta staje przed zadaniem łącznia różnych ról: domowych, zawodowych i społecznych, a role te są często zdeterminowane zarówno przez tradycję, jak i przez współczesność. Nie ma idealnego wzorca ani przykładowego modelu, którym mogłyby się posługiwać  kobiety w swoim życiu. Jednak kobiety, mogą  aktywnie realizować się i odnosić sukcesy, zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i społecznej.

Tego dnia uczniowie w naszej szkole uczestniczyli w imprezie pod hasłem: „ Słynne kobiety w Polsce”. Z uwagą wszyscy dowiedzieli się o losach życia Ireny Sendlerowej, Anny Jantar i Hanki Ordonówny. Święto to uświetniły ciekawe zdjęcia z życia tych kobiet oraz piosenki w wykonaniu uczennic naszej szkoły.

Organizatorzy: Mirosława Woronowicz, Dorota Romanowicz.