Występy wokalne, instrumentalne, taneczne, to wszystko mogliśmy obejrzeć w naszej szkole 21 kwietnia 2016 r. podczas XIV edycji Koncertu Młodych Talentów. Młodzi, uzdolnieni artyści przedstawili publiczności programy opracowane samodzielnie lub pod opieką nauczyciela.

Licznie zebrani rodzice, dyrekcja, zaproszeni goście oraz nauczyciele wysłuchali wykonań piosenek w języku polskim i angielskim, opracowań muzycznych zaprezentowanych na keyboardzie, gitarze oraz skrzypcach. Zachwyciły wystąpienia taneczne solowe i w grupach. Kolorowo wirowały kostiumy podczas tańców mażoretek oraz pokazów zespołów tanecznych. Podczas Koncertu można było sprawdzić swoje szczęście biorąc udział w loterii fantowej, obejrzeć prace plastyczne uczniów SP nr 1. Uczennica Anna Baranowska zaprezentowała swoje liczne prace wykonane z modeliny.

Gratulujemy rodzicom tak utalentowanych dzieci a uczniów zachęcamy do dalszej pracy nad rozwojem własnego talentu!