9.10.2019 roku na stadionie miejskim w Sokółce odbyły się Mistrzostwa Sokółki w Lekkiej Atletyce pod patronatem Burmistrz Sokółki.
W zawodach naszą szkołę reprezentowało ponad 80-ciu uczniów. Młodzi lekkoatleci stanęli do rywalizacji w kilku konkurencjach: biegu na 60, 400, 600, 1000 metrów, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.
Oto najlepsze wyniki:
piłeczka palantowa
3. Oliwia Radel
skok w dal
1. Emilia Górska
2. Natalia Czaplejewicz
3. Karolina Zubrzycka
skok w dal
3. Zofia Sałak
skok w dal
1. Piotr Zajkowski
2. Damian Dzienis
3. Maciej Szumiło
60m
1 Emilia NARBUTT SP 1 9.77
2 Emilia GÓRSKA SP 1 9.78
3 Natalia CZAPLEJEWICZ SP 1 9.97
4 Judyta KIRPSZA SP Janowszczyzna10.35
5 Wiktoria JAKIMIK SP 1 10.61
6 Julia SALIK SP 1 10.72
60m
1 Kamil REĆKO SP 2 10.03
2 Alex KUKLICZ SP 2 10.13
3 Gabriel NIEWIŃSKI SP 1 10.15
4 Marcin OLECHNO SP 1 10.30
5 Kacper REPUCHA SP 1 10.34
6 Szymon ZABŁOCKI SP 1 10.37
60m
1 Natalia MAJTAS SP 1 9.37
2 Maja DZIEWIĄTKOWSKA SP 2 9.52
3 Gabriela LEOSZ SP 1 9.7
4 Aleksandra MALINOWSKA SP 1 9.84
5 Gabriela GIENIUSZ SP 2 9.98
6 Hanna WORONOWICZ SP 1 10.03
60m
1 Paweł STASIULEWICZ SP 1 8.38
2 Brajan ROCHALSKI SP 1 8.68
3 Adam LEWICKI SP 1 8.76
4 Rafał GRABOWICZ SP 1 8.77
5 Sebastian TAUDUL SP 1 8.90
6 Jakub DARGIEWICZ SP 1 9.25
400m
1 Alex KUKLICZ SP 2 76.54
2 Olaf KUKLICZ SP 3 77.00
3 Kacper REPUCHA SP 1 77.44
4 Jakub LEOSZ SP 1 77.67
5 Michał CILULKO SP 1 77.70
6 Kacper ROMANOWICZ SP 3 78.77
400m
1 Paweł STASIULEWICZ SP 1 63.83
2 Jakub DARGIEWICZ SP 1 69.02
3 Marcin SZUMIŁO SP 1 74.26
4 Michał KOZIOŁ SP 1 74.66
5 Sebastian GRZENKOWICZ SP 1 78.75
6 Dawid JAKIMIK SP 1 78.86
600 m
1 Emilia NARBUTT SP 1 2:13.43
2 Oliwia SOŁOWIEJ SP 1 2:15.29
3 Karolina ZUBRZYCKA SP 1 2:15.48
4 Monika MALICKA SP 1 2:15.48
5 Judyta KIRPSZA SP Janowszczyzna 2:31.22
6 Maja PIKTEL SP 1 2:32.73
7 Julia BARANOWSKA SP 1 2:33.04
600m
1 Natalia MAJTAS SP 1 2:08.58
2 Wiktoria MINKOWSKA SP 2 2:10.70
3 Gabriela LEOSZ SP 1 2:10.87
4 Aleksandra MALINOWSKA SP 1 2:13.33
5 Zofia SAŁAK SP 1 2:13.38
6 Kornelia LEWOSZ SP 1 2:21.58
1000m
1 Jan KAZIMIEROWSKI SP 2 3:59.66
2 Mateusz ANDRUSZKIEWICZ SP 1 4:07.00
3 Oskar KONDRAT SP 1 4:26.03
4 Gabriel CZECZKO SP 2 4:32.44
5 Sebastian DZIENIS SP Janowszczyzna4:33.71
6 Sebastian MARKOWSKI SP 1 4:45.07
1000m
1 Adam LEWICKI SP 1 3:13.13
2 Kacper TROCHIM SP 3 3:29.14
3 Piotr ZAJKOWSKI SP 1 3:34.43
4 Sebastian TAUDUL SP 1 3:37.36
5 Wiktor BAKUN SP 3 3:38.54
6 Michał BAŁAKIER SP 3 3:40.34