Drukuj
Kategoria: wydarzenia
Odsłony: 419

9.10.2019 roku na stadionie miejskim w Sokółce odbyły się Mistrzostwa Sokółki w Lekkiej Atletyce pod patronatem Burmistrz Sokółki.

W zawodach naszą szkołę reprezentowało ponad 80-ciu uczniów. Młodzi lekkoatleci stanęli do rywalizacji w kilku konkurencjach: biegu na 60, 400, 600, 1000 metrów, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.

galeria zdjęć

Oto najlepsze wyniki:

 

piłeczka palantowa

3. Oliwia Radel

 

skok w dal

1. Emilia Górska

2. Natalia Czaplejewicz

3. Karolina Zubrzycka

skok w dal

3. Zofia Sałak

skok w dal

1. Piotr Zajkowski

2. Damian Dzienis

3. Maciej Szumiło

60m
1    Emilia NARBUTT             SP 1        9.77
2    Emilia GÓRSKA               SP 1        9.78
3    Natalia CZAPLEJEWICZ    SP 1        9.97
4    Judyta KIRPSZA             SP Janowszczyzna10.35
5    Wiktoria JAKIMIK           SP 1        10.61
6    Julia SALIK                   SP 1        10.72

60m
1    Kamil REĆKO                SP 2        10.03
2    Alex KUKLICZ               SP 2        10.13
3    Gabriel NIEWIŃSKI        SP 1        10.15
4    Marcin OLECHNO          SP 1        10.30
5    Kacper REPUCHA          SP 1        10.34
6    Szymon ZABŁOCKI        SP 1        10.37
60m
1    Natalia MAJTAS                     SP 1        9.37
2    Maja DZIEWIĄTKOWSKA        SP 2        9.52
3    Gabriela LEOSZ                  SP 1        9.7
4    Aleksandra MALINOWSKA       SP 1        9.84
5    Gabriela GIENIUSZ                 SP 2        9.98
6    Hanna WORONOWICZ           SP 1        10.03
60m

1    Paweł STASIULEWICZ        SP 1        8.38
2    Brajan ROCHALSKI             SP 1        8.68
3    Adam LEWICKI                 SP 1        8.76
4    Rafał GRABOWICZ             SP 1        8.77
5    Sebastian TAUDUL            SP 1        8.90
6    Jakub DARGIEWICZ          SP 1        9.25

400m

1    Alex KUKLICZ              SP 2            76.54
2    Olaf KUKLICZ              SP 3            77.00
3    Kacper REPUCHA         SP 1            77.44
4    Jakub LEOSZ              SP 1            77.67
5    Michał CILULKO           SP 1            77.70
6    Kacper ROMANOWICZ    SP 3            78.77
400m
1    Paweł STASIULEWICZ       SP 1        63.83
2    Jakub DARGIEWICZ          SP 1        69.02
3    Marcin SZUMIŁO              SP 1        74.26
4    Michał KOZIOŁ                 SP 1        74.66
5    Sebastian GRZENKOWICZ    SP 1        78.75
6    Dawid JAKIMIK                SP 1        78.86
600 m                            
1    Emilia NARBUTT              SP 1            2:13.43
2    Oliwia SOŁOWIEJ            SP 1            2:15.29
3    Karolina ZUBRZYCKA        SP 1            2:15.48
4    Monika MALICKA             SP 1            2:15.48
5    Judyta KIRPSZA             SP Janowszczyzna        2:31.22
6    Maja PIKTEL                  SP 1            2:32.73
7       Julia BARANOWSKA     SP 1            2:33.04
600m
1    Natalia MAJTAS                SP 1        2:08.58
2    Wiktoria MINKOWSKA       SP 2        2:10.70
3    Gabriela LEOSZ                 SP 1        2:10.87
4    Aleksandra MALINOWSKA   SP 1        2:13.33
5    Zofia SAŁAK                     SP 1        2:13.38
6    Kornelia LEWOSZ              SP 1        2:21.58

1000m
1    Jan KAZIMIEROWSKI             SP 2            3:59.66
2    Mateusz ANDRUSZKIEWICZ    SP 1            4:07.00
3    Oskar KONDRAT                   SP 1            4:26.03
4    Gabriel CZECZKO                  SP 2            4:32.44
5    Sebastian DZIENIS                SP Janowszczyzna4:33.71
6    Sebastian MARKOWSKI          SP 1            4:45.07
1000m
1       Adam LEWICKI         SP 1            3:13.13
2    Kacper TROCHIM         SP 3            3:29.14
3    Piotr ZAJKOWSKI        SP 1            3:34.43
4    Sebastian TAUDUL      SP 1            3:37.36
5    Wiktor BAKUN            SP 3            3:38.54
6    Michał BAŁAKIER         SP 3            3:40.34