Zbiórka makulatury.

Nie wyrzucaj starych gazet, książek ani zeszytów do śmieci! Przynieś je w piątek 29 listopada w godzinach od 7.50 do 9.30 do magazynów, które znajdują się za budynkiem szkoły (parking) i zrób dobry uczynek Matce Ziemi. 

Samorząd Uczniowski przypomina, że w naszej szkole prowadzona jest całoroczna zbiórka plastikowych nakrętek, które zostaną przekazane na sfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego dla chorego chłopca. Prosimy o niewyrzucanie zakrętek
do koszy na śmieci, ale umieszczenie ich w kartonie przy wejściu, obok tablicy ogłoszeń.

Prowadzimy również zbiórkę zużytych baterii, które można wrzucać do specjalnego pojemnika  stojącego obok kartonu
z nakrętkami.

Każdy z nas może przyczynić się do ochrony środowiska. Wystarczy odrobina dobrych chęci!

Samorząd Uczniowski