Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości.

Dnia 16 stycznia w naszej szkole odbył się Bal choinkowy dla uczniów klas I-III. Zabawę prowadzili animatorzy ze studia artystycznego ANIMA. Tego dnia każde dziecko wystąpiło na balu w przebraniu. Dzieci śpiewały i tańczyły przy znanych przebojach muzyki rozrywkowej. Na sali gimnastycznej podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas balu wyłoniono drogą konkursu Króla i Królową Balu. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego balu.

Na każdą klasę w sali czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dzieci przyniosły ze sobą gry towarzyskie. Zabawa umożliwiła dzieciom, rodzicom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze..
Kolejny bal karnawałowy już za rok.