Poczta walentynkowa to doskonała okazja, aby wyznać miłość swojej sympatii lub sprawić przyjemność zaprzyjaźnionej osobie. Co ważne, można to zrobić anonimowo.

W naszej szkole informacja o możliwości skorzystania z poczty walentynkowej pojawiła się już 10 lutego, aby wszyscy chętni mogli zdążyć przygotować niespodziankę. Przez tydzień miłosne wyznania zbierane były do specjalnego pojemnika, a następnie - w dniu zakochanych, czyli 14 lutego - rozdane w klasach I-III przez przedstawiciela MSU. Należy przyznać, że zapełniono liścikami skrzynkę aż po brzegi.  Nasi uczniowie po raz kolejny chętnie i licznie włączyli się w akcję wzmacniania przyjaźni w naszej szkole. Wykonali piękne i wyjątkowe laurki, które na pewno zachwyciły adresatów wywołując uśmiech na ich twarzach.