Witajcie kochane Przedszkolaki. Małpka Cheeky i Dinozaur Dex przesyłają Wam gorące pozdrowienia i uściski. Ostatnia wycieczka na łąkę w poszukiwaniu kwiatów do bukietu tak bardzo im się spodobała, że nie mogą się doczekać wakacji. Właśnie zaczynają pakować swoje plecaki i planują kolejne wyprawy. Poniżej znajduje się link do zadań, w których małpka Cheeky chce Was zapoznać ze swoim ulubionymi piosenkami o rodzinie.

http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/family

2020-05-27


Małpka Cheeky i Dinozaur Dex przesyłają Wam mnóstwo buziaków i uścisków. Dziś nie mogą być z Wami – pobiegły na łąkę szukać najpiękniejszych kwiatów do bukietu, ponieważ zbliża się Dzień Mamy. Wykonajcie zadania z poniższego linku i przygotujcie niespodziankę dla mamy.

http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/Mother%27s%20day

2020-05-20

Małpka Cheeky pokazała Wam ostatnio, jak wygląda dom babci i nauczyła nazw pomieszczeń. Dziś przygotowała Wam nowe zadania do wykonania i chciałaby, żebyście przypomnieli też, jak liczymy w języku angielskim. Poniżej znajduje się link do zadań, a już wkrótce czeka Was spotkanie z Dinozaurem Dexem.

http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/rooms2

2020-05-13

Dziś czeka was spotkanie z małpką Cheeky. Zabierze was do domu, w którym mieszka babcia Toma i Ellie. Przeżyją tam niesamowitą przygodę i nauczą was, jak w języku angielskim nazywamy pomieszczenia w domu. Mam nadzieję, że wracacie do wcześniejszych lekcji i regularnie powtarzacie nowe wyrazy. Cheeky, Dex i Lucy przesyłają wam pozdrowienia i życzą dobrej zabawy.

http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/rooms

2020-05-06, 09:41:42


Małpka Cheeky i Dinozaur Dex często opowiadają Biedronce Lucy o waszych ulubionych zabawach podczas zajęć języka angielskiego i uczą Biedronkę piosenek, które razem śpiewaliśmy. Niedawno Biedronka Lucy zapytała, czy przedszkolaki lubią zwierzęta i czy mają zwierzątka domowe. Niestety Małpka Cheeky i Dinozaur Dex nie potrafili odpowiedzieć na te pytania, dlatego Lucy postanowiła, że nauczy was nazw zwierząt domowych, abyście mogli o nich opowiedzieć kiedy w końcu się spotkamy. Oto link do zadań, postarajcie się jak najczęściej do nich zaglądać i powtarzać nowe wyrazy.

http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/pets

2020-04-29, 15:54:57


Kochane Przedszkolaki, czy polubiliście Lucy - nową koleżankę Małpki Cheeky i Dinozaura Dexa? Dziś dołączą do nich dwa zwierzątka. Poniżej znajduje się link do zadań:

http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/toys2

Have fun. Bawcie się dobrze.

2020-04-24, 09:44:08


Małpka Cheeky i Dinozaur Dex codziennie pytają, czy przedszkolaki pamiętają nasze wspólne zabawy i prosiły mnie, żebym przedstawiła Wam ich nową koleżankę - Biedronkę Lucy. Mamy nadzieję, że polubicie Lucy i będziecie razem z nią uczyć się nowych wyrazów. Poniżej znajduje się link do zadań:

http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/toys

Ewa Głażewska