Kochane Przedszkolaki, to jest nasze ostatnie spotkanie z językiem angielskim przed wakacjami. Wspaniale pracowaliście przez cały rok i zasłużyliście na odpoczynek. Dziś przygotowałam piosenki i ćwiczenia, w których poznacie wyrazy związane z latem i wakacjami:
http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/holidays
Życzę Wam radosnych, słonecznych wakacji oraz wielu ciekawych przygód.

2020-06-24


Kochane Przedszkolaki, czy lubicie bajki? Niedawno Małpka Cheeky opowiedziała historię pewnej bardzo głodnej gąsienicy, którą poznała na łące. Od tej pory Dinozaur Dex codziennie prosi, aby opowiedzieć tę historię przed snem. Mam nadzieję, że Wam również spodoba się ta opowieść.

http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/caterpillar

2020-06-10Witajcie kochane Przedszkolaki. Dziś będziemy rozmawiać o pogodzie. Małpka Cheeky i Dinozaur Dex uwielbiają lato, a która pora roku jest Waszą ulubioną? Wolicie upalne lato czy śnieżną zimę? A może wolicie skakać po kałużach w deszczowe dni? Bawcie się dobrze słuchając piosenek oraz wykonując zadania związane z pogodą.

http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/weather

2020-06-03

Witajcie kochane Przedszkolaki. Małpka Cheeky i Dinozaur Dex przesyłają Wam gorące pozdrowienia i uściski. Ostatnia wycieczka na łąkę w poszukiwaniu kwiatów do bukietu tak bardzo im się spodobała, że nie mogą się doczekać wakacji. Właśnie zaczynają pakować swoje plecaki i planują kolejne wyprawy. Poniżej znajduje się link do zadań, w których małpka Cheeky chce Was zapoznać ze swoim ulubionymi piosenkami o rodzinie.

http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/family

2020-05-27

Małpka Cheeky i Dinozaur Dex przesyłają Wam mnóstwo buziaków i uścisków. Dziś nie mogą być z Wami – pobiegły na łąkę szukać najpiękniejszych kwiatów do bukietu, ponieważ zbliża się Dzień Mamy. Wykonajcie zadania z poniższego linku i przygotujcie niespodziankę dla mamy.

http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/Mother%27s%20day

2020-05-20

Małpka Cheeky pokazała Wam ostatnio, jak wygląda dom babci i nauczyła nazw pomieszczeń. Dziś przygotowała Wam nowe zadania do wykonania i chciałaby, żebyście przypomnieli też, jak liczymy w języku angielskim. Poniżej znajduje się link do zadań, a już wkrótce czeka Was spotkanie z Dinozaurem Dexem.

http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/rooms2

2020-05-13

Dziś czeka was spotkanie z małpką Cheeky. Zabierze was do domu, w którym mieszka babcia Toma i Ellie. Przeżyją tam niesamowitą przygodę i nauczą was, jak w języku angielskim nazywamy pomieszczenia w domu. Mam nadzieję, że wracacie do wcześniejszych lekcji i regularnie powtarzacie nowe wyrazy. Cheeky, Dex i Lucy przesyłają wam pozdrowienia i życzą dobrej zabawy.

http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/rooms

2020-05-06, 09:41:42


Małpka Cheeky i Dinozaur Dex często opowiadają Biedronce Lucy o waszych ulubionych zabawach podczas zajęć języka angielskiego i uczą Biedronkę piosenek, które razem śpiewaliśmy. Niedawno Biedronka Lucy zapytała, czy przedszkolaki lubią zwierzęta i czy mają zwierzątka domowe. Niestety Małpka Cheeky i Dinozaur Dex nie potrafili odpowiedzieć na te pytania, dlatego Lucy postanowiła, że nauczy was nazw zwierząt domowych, abyście mogli o nich opowiedzieć kiedy w końcu się spotkamy. Oto link do zadań, postarajcie się jak najczęściej do nich zaglądać i powtarzać nowe wyrazy.

http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/pets

2020-04-29, 15:54:57


Kochane Przedszkolaki, czy polubiliście Lucy - nową koleżankę Małpki Cheeky i Dinozaura Dexa? Dziś dołączą do nich dwa zwierzątka. Poniżej znajduje się link do zadań:

http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/toys2

Have fun. Bawcie się dobrze.

2020-04-24, 09:44:08


Małpka Cheeky i Dinozaur Dex codziennie pytają, czy przedszkolaki pamiętają nasze wspólne zabawy i prosiły mnie, żebym przedstawiła Wam ich nową koleżankę - Biedronkę Lucy. Mamy nadzieję, że polubicie Lucy i będziecie razem z nią uczyć się nowych wyrazów. Poniżej znajduje się link do zadań:

http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/toys

Ewa Głażewska