Drukuj
Kategoria: wydarzenia
Odsłony: 1197

30 września 2020 roku na stadionie miejskim  84 uczniów klas IV- VIII wzięło udział w XVIII Mistrzostwach Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokółce w Biegach Przełajowych.

Zawodnicy rywalizowali na dystansie 400 metrów (klasy 4 i 5)  i 800 metrów (klasy 6,7,8) a kibicowali im koleżanki i koledzy zebrani na trybunach. Dekoracji zwycięzców dokonał dyrektor szkoły, pan Adam Bitiucki.  Wręczył on dyplomy sześciu najlepszym biegaczkom i biegaczom z każdego rocznika oraz medale za miejsca na podium.

Wyniki:

klasy 4 dz.

 miejsce               nazwisko i imię,    klasa

1                    Breczko Paulina 4b

2                    Sołowiej Magdalena 4c

3                    Sikorska Milena 4d

4                    Kretowicz Karolina 4a

5                    Roszkowska Malwina 4c

6                    Kiszkiel Julia 4b

7                    Czarnowicz Aleksandra 4a

8                    Baciocha Kornelia 4b

9                    Witulska Patrycja 4b

10                  Szczypińska Natalia  4b

11                  Czaplejewicz Wiktoria 4b

12                  Sikorska Elena 4d

13                  Haponik Wiktoria 4c

14                  Skonieczna Oliwia 4a

15                  Sołowiej Maja 4a

16                  Górska Natalia 4d

17                  Biziuk Amelia 4e

18                  Burak Weronika 4e

19                  Walenciej Maria 4b

20                  Minkowska Weronika 4d

 klasy 4 ch.

 miejsce               nazwisko i imię,    klasa

1                    Puchalski Filip 4d

2                    Biergiel Tomasz 4c

3                    Bienasz Dawid 4d

4                    Fijał Bartosz 4b

5                    Lenkiewicz Tomasz 4b

6                    Dziaduła Jakub 4c

7                    Januszko Igor 4b

8                    Pezowicz Krystian 4d

9                    Saniukiewicz Ksawery 4c

10                  Makal Aleksander 4d

 klasy 5 dz.

 miejsce               nazwisko i imię,    klasa

1                    Czaplejewicz Paulina 5b

2                    Andruszkiewicz Paulina 5b

3                    Kalenik Magdalena 5b

4                    Kiczuk Emilia 5b

5                    Witulska Patrycja  5b

6                    Cydzik Zuzanna 5b

7                    Bielawska Natalia 5b

8                    Borys Weronika 5b

9                    Domin Natalia  5a

 klasy 5ch.

 miejsce               nazwisko i imię,    klasa

1                    Grzenkowicz Damian 5a

2                    Rokicki Ksawery 5a

3                    Żyliński Szymon 5b

4                    Kondrat Bartosz 5b

5                    Chłus Wojciech 5b

6                    Bułkowski Kacper 5b

7                    Dobrenko Artur 5b

8                    Tokarewicz Sławomir 5b

klasy 6 dz.

  miejsce               nazwisko i imię,    klasa

1                    Ochrymiuk Marlena 6d

2                    Piktel Maja 6a

3                    Górska Natalia 6b

4                    Kosakowska Paulina 6a

5                    Andrejczyk Julia 6d

6                    Powajba Martyna 6d

7                    Świetlicka Julia 6b

8                    Mikulska Klaudia 6d

 klasy 6 ch.

  miejsce               nazwisko i imię,    klasa

1                    Dziaduła Filip 6d

2                    Niewiński Gabriel 6c

3                    Szkuta Przemysław 6a

4                    Potapczyk Krystian 6b

5                    Schiro Benito 6b

6                    Zajkowski Mateusz 6d

7                    Kondrat Gabriel  6d

8                    Rećko Mateusz 6c

9                    Izdebski Piotr 6c

 klasy 7 dz.

   miejsce               nazwisko i imię,    klasa

1                    Bułkowska Antonina 7d

2                    Sołowiej Oliwia 7d

3                    Zubrzycka Maja 7e

4                    Matuk Izabela  7c

5                    Kiszkiel Kornelia 7c

6                    Troć Julia 7c

7                    Sawoń Katarzyna 7c

 klasy 7 ch.

   miejsce               nazwisko i imię,    klasa

1                    Mucuś Szymon 7b

2                    Zaniewski Miłosz 7d

3                    Andruszkiewicz Mateusz 7e

  klasy 8 dz.

   miejsce               nazwisko i imię,    klasa

1                    Radel Oliwia 8a

2                    Andrzejewska Patrycja 8b

3                    Bułkowska Weronika 8b

  klasy 8 ch.

   miejsce               nazwisko i imię,    klasa

1                    Rochalski Brajan 8a

2                    Czarnowicz Mateusz 8a

3                    Łukaszewicz  Gracjan  8a

4                    Panasiuk Maciej 8a

5                    Jakimik Dawid  8c

6                    Białous Maciej  8a

7                    Stupak Bartosz 8a