Uczniowie klas I-III po raz kolejny wykazali się wysokim poziomem artystycznym oraz twórczym zaangażowaniem. Z inicjatywy MSU powstała wystawa prac ukazująca piękno naszego miasta jesienią. Celem wystawy było zachęcenie uczniów do obserwacji przyrody oraz rozwijanie wyobraźni.

Prace były wykonane na bardzo wysokim poziomie, charakteryzowały się m. in. różnorodnością technik plastycznych oraz wykorzystaniem ciekawych materiałów plastycznych, dlatego MSU postanowił wyróżnić 7 najciekawszych prac w dwóch kategoriach.

Klasy I
I miejsce - Szymon Możejko - kl. I d
II miejsce - Aleksandra Tur - kl. I b
III miejsce - Daria Sawoń - kl. I a

Klasy II-III
I miejsce - Karolina Kuźma - kl. III d
II miejsce - Olivia Minczarska - kl. III d
III miejsce ex aequo - Ada Nelke - kl. II a
III miejsce ex aequo - Natalia Kondrat - kl. III d

Uczniowie otrzymali drobne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za pięknie wykonane prace, laureatom gratulujemy.

Galeria prac