25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem- powiernikiem największych sekretów i tajemnic.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija, bo " czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!" Dzieci z zerówki radośnie i hucznie obchodziły ten dzień. Były konkursy z nagrodami, gry i zabawy ze śpiewem, dużo radości i niespodzianek. Sesja zdjęciowa z szkolnym misiem, a na koniec dnia dzieci dostały pamiątkowe medale i dyplomy. Chociaż pluszowy miś ma już ponad sto lat cieszymy się, że jest z nami na dobre i złe.