Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs fotograficzny skierowany do wszystkich uczniów klas IV - VIII, których pasjonuje robienie zdjęć.

Aby wziąć w nim udział, wystarczy uchwycić niecodzienną, bożonarodzeniową atmosferę świąt w kategoriach:

• Mój dom
• Moi bliscy
• Moje miasto

Do świąt Bożego Narodzenia coraz bliżej, dlatego jest to doskonały moment, by chwycić za aparat i wyruszyć w poszukiwaniu niezwykłych miejsc lub dobrze już znanych, wystarczy uchwycić ich wyjątkowość i pochwalić się tym. W budowaniu odpowiedniego nastroju pomocne mogą być dowolne świąteczne motywy czy rekwizyty. Wszystko zależy od pomysłowości i kreatywności fotografa.

Zdjęcia wysyłamy na adres e - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30.12.2020 roku

Ogłoszenie wyników nastąpi po feriach zimowych. Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone.