Styczeń zaczęliśmy od ferii zimowych i mimo, że większość dzieci od 4 do 15 stycznia przebywała w domu to pozostałe dzieci, które uczęszczały do szkoły nie mogły narzekać na nudę.

Podczas ferii dzieci bawiły się na sali gimnastycznej, lepiły bałwana i zjeżdżały na sankach oraz uczestniczyły w grach i zabawach zorganizowanych przez opiekunów. Miały zajęcia z muzykoterapii, bajkoterapii, logopedii, kodowania, zajęcia plastyczne, taneczne oraz zabawy z chustą animacyjną KLANZA. 

 

18 stycznia w zerówce obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. 

"Już pora wstać, wyruszyć z domu, przyjaciela spotkać znów. Miły, puchaty, okrągły, bo to mój jest...Kubuś Puchatek, Kubuś..."

Słowa tej piosenki powitały wszystkie dzieci, które zebrały się w sali. Uczniowie wysłuchali bajki o przygodach Kubusia Puchatka, rozwiązywały zagadki i malowały kolorowanki z postaciami z bajki. Na koniec czekała na nich niespodzianka foto-budka z wizerunkiem Kubusia Puchatka. W czasie zabaw oglądały bajkę o przygodach misia i układały puzzle z bohaterami z bajki. 

20 stycznia był to bardzo pracowity dzień dla naszych przedszkolaków od rana szykowały prezenty i laurki dla Babci i Dziadka. Uczniowie robili ciastka, kolorowali laurki i przygotowali krótkie przedstawienie dla swoich ukochanych dziadków. Mimo, że czasu było mało to dzieci bardzo się starały, aby zrobić niespodziankę swoim bliskim. 

27 stycznia dzieci z zerówki obchodziły urodziny klasy. Czekało na nie wiele atrakcji. Gry, zabawy, konkursy oraz muzyka i tańce, a na koniec pyszny tort.