Każdy miesiąc ma swój wyjątkowy dzień. W przypadku marca są to aż dwa dni. 8 marca i 10 marca świętowaliśmy Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn.  Mały Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami zadbał o to, by w tych dniach Panie i Panowie mogli poczuć się wyjątkowo.

Uczniowie klas I-III przygotowali wirtualne życzenia i wierszyki, które wywołały uśmiech na twarzach pań, dziewczynek, panów i chłopców.
Wszystkie dzieci spisały się na medal.
W każdej klasie w tych dniach panowała życzliwa atmosfera, nie zabrakło również drobnych upominków od serca. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczali kwiaty i składali życzenia wszystkim pracującym w szkole Paniom i Panom.

Jeszcze raz składamy serdeczne życzenia samych dobrych chwil na każdy dzień roku.

Red. Katarzyna Wysztygiel