Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci - dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas w dniu 20 stycznia 2022r.

W szkole pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i filmów.Można było zobaczyć: wróżki, księżniczki, policjantów, piratów, żołnierzy… Nie sposób wymienić wszystkich postaci, bowiem pomysłowość i kreatywność dzieci nie miała granic.

Galeria

W klasach było bardzo wesoło. Wszyscy radośnie bawili się podczas zabaw i konkursów.Uśmiech nie znikał z twarzy dzieci, nawet mimo chwilowego zmęczenia.  Bal karnawałowy umożliwił uczniom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, zacieśnienie więzi koleżeńskich i integrację zespołów klasowych, a to było głównym celem tej inicjatywy.

Ze względu na panującą pandemię każda klasa bawiła się w swojej sali lekcyjnej.  Zabawa karnawałowa została zorganizowana zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego.

Red. Katarzyna Wysztygiel