Wrzesień
Dnia 27 września 2022 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Nad ich prawidłowością czuwały opiekunki SU, które po zakończeniu wyborów dokonały obliczeń głosów.

Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą przeprowadzoną przez kandydatów. W głosowaniu wzięło udział 303 uczniów. Największym zaufaniem obdarzeni zostali:
Świetlicka Julia – przewodnicząca
Hołownia Anna – zastępca przewodniczącego
Grasewicz Gabriela – członek
Nowo wybranemu Samorządowi Uczniowskiemu gratulujemy i życzymy owocnej pracy w bieżącym roku szkolnym.

Październik
Skrzynka pomysłów
Samorząd Uczniowski w naszej szkole uruchomił „Skrzynkę pomysłów i inicjatyw”. Za jej pośrednictwem do połowy listopada  można zgłaszać pomysły, inicjatywy oraz sugestie na temat funkcjonowania szkoły. Wszystkie pomysły są mile widziane, nawet te z pozoru nierealne! Swoje pomysły zapisane na kartce dzieci wrzucają do skrzynki, która znajduje się przy wejściu do szkoły. Zachęcamy wszystkich do współpracy :)

Dzień Edukacji Narodowej
13 października 2022 roku  Samorząd Uczniowski  przygotował życzenia dla wszystkich pracowników szkoły. Tego dnia każdy pracownik został obdarowany słodkim upominkiem samodzielnie przygotowanym przez przedstawicieli SU i opiekunki 😊

Dzień Piżamy
21 października 2022 roku - koniec tygodnia uczniowie naszej szkoły spędzili w niecodziennej, przemiłej atmosferze.
Powód tej radości, zadowolenia i uśmiechu na twarzy to zorganizowany przez Samorząd Uczniowski  Dzień Piżamy.
W tym dniu na szkolnych korytarzach można było spotkać uczniów w kombinezonach piżamowych. Inni wskoczyli w swoje mięciutkie kapcie, ulubione piżamki i cieplutkie szlafroczki. Wśród uczniów na szkolnych ławkach można było też zobaczyć ulubione podusie i przytulanki.