Nasi piłkarze nożni zakończyli rozgrywki Igrzysk Dzieci grupy północnej na dobrym trzecim miejscu. Dawno nie byliśmy tak wysoko sklasyfikowani. Droga do tego wyniku była dość długa.

Najpierw na szczeblu powiatowym rozegraliśmy turniej eliminacyjny, w którym wywalczyliśmy awans do finału z miejsca drugiego. W finale rozegraliśmy trzy bardzo dobre spotkania i awansowaliśmy do rozgrywek eliminacyjnych w grupie północnej również z miejsca drugiego. Chłopcom należą się brawa za świetny mecz z mocną Kuźnicą Białostocką zakończony bezbramkowym remisem. Na fazę grupową do Augustowa pojechaliśmy niestety w nie najmocniejszym składzie. Mecz z SP Lipsk wygraliśmy dość pewnie, ale później ulegliśmy SP 4 Suwałki i tej przegranej najbardziej szkoda, gdyż nie był to bardzo wymagający przeciwnik, i jak najbardziej był w naszym zasięgu. Porażka i zwycięstwo wystarczyło na awans do ścisłego finału, który odbył się w Suwałkach. Tutaj, aby przejść do kolejnego szczebla rozgrywek, należało wygrać wszystkie swoje mecze. Turniej finałowy zgodnie z regulaminem zaczynaliśmy z zaliczeniem meczów z fazy grupowej, a więc porażki z SP 4 Suwałki. Pierwszego naszego przeciwnika, SP 10 Suwałki, znaliśmy z obserwacji podczas rozgrywek w Augustowie, na których prezentował się wyśmienicie. W mecz weszliśmy bardzo dobrze zdobywając prowadzenie, rywale zdołali jednak doprowadzić do remisu tuż przed upływem pierwszej połowy. Taki wynik utrzymywał się w drugiej części aż do jedenastej minuty później niestety straciliśmy trzy bramki i mecz zakończył się naszą porażką. Kolejną potyczkę z SP Sobótka dość pewnie i wysoko wygraliśmy zdobywając tym samym trzecie miejsce w turnieju finałowym. Niestety do finału wojewódzkiego awans uzyskują tylko dwie pierwsze drużyny. Niemniej chłopcy zdobyli cenne doświadczenie, które jeżeli wykorzystają w przyszłorocznych rozgrywkach, to na pewno co najmniej powtórzą rezultat, a jest potencjał...

Skład drużyny: Bułatewicz Adam, Cilulko Mateusz, Dargiewicz Patryk, Grynczel Jakub, Klimowicz Bartosz Jerzy, Lingo Michał, Minkowski Dawid, Piekarski Karol, Słyż Jakub, Szydłowski Filip, Wądołowski Gabriel Antoni, Zubrzycki Bartosz.

Nauczyciele wychowania fizycznego składają gratulacje naszym młodym piłkarzom za walkę i dobry start w turniejach życząc jednocześnie jeszcze lepszych wyników w przyszłości.