Aby uczcić zakończenie roku szkolnego 2023/2024, uczniowie klasy 7D w ramach lekcji informatyki przygotowali film o naszej szkole. Zaprezentowali w nim te miejsca, w których spędzają większość szkolnego dnia.Kamerzystami byli Mateusz Fiedorowicz i Weronika Minkowska, a reżyserowała Weronika Burak. Opiekę merytoryczną sprawowała nauczycielka informatyki p. Barbara Muszyńska. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Film

Weronika Burak

Szkoła Dialogu” to tytuł przyznawany przez Forum Dialogu szkołom, które angażują się w upamiętnianie przedwojennej społeczności żydowskiej oraz nawiązywanie kontaktów z potomkami polskich Żydów.

19 czerwca 2024 roku odbyła się w szkole uroczystość wręczenia uczniom klas ósmych tytułów „Ambasador Szkoły”. W spotkaniu uczestniczyli wyróżnieni uczniowie, ich rodzice, dyrekcja oraz wychowawcy.

W dniach 18- 26 maja 2024 r. grupa 40 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami przebywała na wycieczce w Północnych Włoszech.

Tradycją jest, że tuż przed zakończeniem roku szkolnego Dyrekcja i nauczyciele dziękują uczniom za reprezentowanie szkoły i działalność społeczną oraz gratulują zaangażowania i osiągniętych sukcesów w przeróżnych dziedzinach związanych ze szkolnym życiem.

Dnia 9 czerwca 2024 r. w parafii pw. św. Antoniego w Sokółce odbył się II Festyn Parafialny. Uświetniły go występy uczniów naszej szkoły przygotowane przez s. Marię Samul i s. Danutę Marczykowską.

Maj i czerwiec to w sporcie szkolnym bliskie spotkania z "Królową Sportu". Niezawodna Paulina Breczko została wicemistrzynią województwa w biegu na 1000m.

11 czerwca był wyjątkowym dniem dla naszych czwartoklasistów. Tego dnia uczniowie zdawali egzamin na wyznaczonym torze jazdy sprawdzającym umiejętności praktyczne młodych rowerzystów.

7 czerwca klasy 5a i 5b odwiedziły nadbużańskie miejscowości  takie jak Siemiatycze, Drohiczyn i  Mielnik, a w drodze powrotnej Świętą Górę Grabarkę. Każdy z uczestników nie tylko podziwiał cudowne krajobrazy nad rzeką Bug, ale poznał historię miejsc, które odwiedzał. Nie było czasu na nudę, gdyż program zapewniał moc atrakcji.

" Rodzina to kolebka, to początek wszystkich cnót. W niej wyrasta człowiek".

W piątkowe popołudnie 7 czerwca, trzy grupy taneczne z naszej szkoły wystąpiły na scenie przed kinem Sokół rozpoczynając tym samym trzydniowe obchody święta naszego miasta.

zdjęcia i filmy

Dzień dzisiejszy i historia szkoly.