W dniach 21-27 czerwca grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w Konkursie Pisania Gier Komputerowych Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej Dżemik 2021.W tym roku temat brzmiał: Podróż w czasie. Wzięli w nim udział Gabriela Kinga Grasewicz i Kacper Wójtowicz. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że pierwsze miejsce zajęła Gabriela Kinga Grasewicz reprezentująca Szkołę Podstawową nr 1 w Sokółce.

Dnia 7 lipca 2021r w Szkole Podstawowej nr 1 im. A. Mickiewicza w Sokółce panie: Dorota Sańko i Karolina Onoszko uzyskały stopień nauczyciela kontraktowego.

I akcja
Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował akcję zbiórki zabawek oraz artykułów papierniczych, które zostały przekazane na oddział dziecięcy Szpitala w Sokółce.

16. czerwca 2021 roku odbył się w naszej szkole praktyczny egzamin na kartę rowerową, do którego przystąpiło 85 uczniów klas IV i V.

"Każde pokolenie ma własny czas ..." Taki był temat przedstawienia, które odegrało Szkolne Koło Teatralne 18 czerwca 2021 roku.

Jedno z najważniejszych świąt dla każdego dziecka - Dzień Matki.  
Dzień Mamy przypomina nam, jak ważne są Mamy w naszym życiu i że warto zatrzymać się w codziennym pędzie i podziękować za bezwarunkową miłość, dar życia i wsparcie.

Wszystkim Mamom w dniu ich święta wszystkiego najlepszego ...
życzy klasa IIa

26 maja obchodzimy Dzień Matki, 10 czerwca Dzień Ojca, a zerówka pragnie przypomnieć, że 15 maja obchodzimy Dzień Rodziny i z tej okazji pragniemy złożyć najbliższym najserdeczniejsze życzenia. 

 

Od 17 maja rozpoczyna się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Decyzja o wyborze szkoły i zawodu jest jedną z trudniejszych decyzji, by ułatwić przejście przez cały proces rekrutacyjny opracowałam krótki poradnik „Jak wybrać dobrą szkołę ponadpodstawową?”. Zostały w nim zamieszczone informacje o szkołach ponadpodstawowych w Sokółce i w Białymstoku oraz podano zasady dotyczące tegorocznej rekrutacji.

Uczniowie klas I przystąpili do ogólnopolskiego programu edukacyjnego obejmującego tematykę bezpieczeństwa w czterech strefach : na drodze, w szkole, w domu i w Internecie.

Mały Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami zaprasza uczniów Szkoły Podstawowej nr 1  (klasy I- III) do udziału w konkursie z okazji Dnia Matki.

Regulamin

 

Podkategorie

Dzień dzisiejszy i historia szkoly.