1 września 2025 w Szkole Podstawowej nr 1 w Sokółce odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Wszystkich uczniów, rodziców i pracowników szkoły serdecznie powitała Dyrektor Joanna Zajczyk. W wydarzeniu uczestniczyli również Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska, przedstawicielka policji oraz  Rady Rodziców.

Szczególnym momentem uroczystości było powitanie 82 pierwszoklasistów, którzy po złożeniu ślubowania udali się do sali gimnastycznej na symboliczne pasowanie na ucznia. Aktu pasowania dokonała Burmistrz Sokółki, Ewa Kulikowska.

Nowy rok szkolny to czas pełen emocji, planów i nowych wyzwań — życzymy wszystkim uczniom sukcesów i radości w codziennej nauce!

Zdjęcia dzięki uprzejmości pani Doroty Biziuk z Urzędu Miejskiego

Galeria zdjęć