23 listopada 2019 r. o godz. 12.00 na Politechnice Białostockiej odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/2020 w ramach inicjatywy ,,Podlaski Uniwersytet Dziecięcy’’. W tym dniu młodzi studenci otrzymają identyfikatory imienne, karty biblioteczne i indeksy. Wszystkie dzieci zgłoszone przez rodziców do tego projektu zostały zakwalifikowane.

Autokary w tym dniu będą podstawione na parkingu przed Zajazdem Bakunówka (przy Kościele św. Antoniego w Sokółce) o godz. 10.45. Mile widziany strój galowy.

W sumie młodych studentów czeka 15 zróżnicowanych tematycznie zajęć, które będą się odbywać raz w miesiącu w sobotę w godzinach od 13.00 do 15.00. Prowadzić je będą pracownicy m.in. Politechniki Białostockiej, Narodowego Banku Polskiego – Oddziału Okręgowego w Białymstoku, Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej, Urzędu Komunikacji Elektronicznej - Delegatury w Białymstoku, a także wybranej instytucji miasta Białegostoku.

opiekunowie: Magdalena Breńko, Ewa Krychniak

harmonogram zjazdów: