W dniu 17 stycznia 2020 roku uczniowie z klasy V b oraz II c Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokółce odwiedzili Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce.

Celem wizyty było obejrzenie spektaklu o Ali Babie w wykonaniu koła recytatorsko – teatralnego szkoły. Przedstawienie zostało przygotowane w ramach projektu „Przygoda z książką”, realizowanego przez księgarnię A KUKU w Sokółce i współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Młodzież pracowała podczas warsztatów teatralnych pod opieką Pana Mariusza Orzełka oraz opiekunów koła Pani Agnieszki Kuklik oraz Pani Jolanty Czyżewskiej. Bardzo dziękujemy za zaproszenie na przedstawienie bajki muzycznej w wykonaniu koła recytatorsko - teatralnego Zespołu Szkół Rolniczych w Sokółce. Było to ciekawe doświadczenie, które dostarczyło mnóstwo wrażeń.

Marzenna Horsztyńska
Barbara Jolanta Muszyńska