19 kwietnia zerówka uczciła 78 Rocznicę Wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim. Tego dnia uczniowie wykonali żółte żonkile, które są symbolem tego wydarzenia.

Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto -Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie. Nasza zerówka w tym dniu postanowiła zrobić coś dobrego dla naszej planety, posprzątała teren szkoły i szkolny plac zabaw.

Czwartego maja obchodzimy dzień strażaka. Z tej okazji uczniowie przygotowali prezent strażakom. Wspólnie wykonali piękną laurkę z życzeniami, która została dostarczona i wręczona w dniu ich święta.

W kwietniu uczniowie z zerówki uczestniczyli również w dodatkowych zajęciach z muzykoterapii, logopedii, kodowania i bajkoterapii.