21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji.

Z okazji tego dnia MSU zorganizował wybory najżyczliwszego ucznia. W ramach akcji w poszczególnych klasach wybrano ucznia, na którego zawsze można liczyć, który wyróżnia się uprzejmością, serdecznością i dobrocią.

To uczniowie, którzy nie tylko w tym jednym dniu, ale każdego dnia są wzorem do naśladowania.

Życzliwi 2021
Rafał Kasjaniuk - klasa 1a
Julita Janucik - klasa 1b
Lia Korecki - klasa 1c
Tomasz Dowgiert - klasa 1d
Wiktoria Żołądkowska - klasa 2a
Michał Augustynowicz - klasa 2b
Tomasz Czarnowicz - klasa 2c
Antoni Rećko - klasa 2d
Marta Druć - klasa 3a
Patrycja Laszuk - klasa 3b
Karolina Kuderewska - klasa 3c
Michał Hołubowicz - klasa 3d
Aleksandra Protasiewicz - klasa 3e

Wytypowani uczniowie otrzymali Order Życzliwości

Bądźmy mili dla siebie, uśmiechajmy się, rozmawiajmy szczerze i otwarcie. Takie proste słowa jak: proszę, dziękuję, przepraszam nic nas nie kosztują,  a mogą sprawić innym wiele przyjemności i radości. Życie daje się czasami we znaki, miewamy gorsze i lepsze dni, a czyjś bezinteresowny i szczery uśmiech może zmienić wszystko.

red. Katarzyna Wysztygiel