Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce wraz z Burmistrz Sokółki Ewą Kulikowską oraz  Fundacją "Sokólski Fundusz Lokalny" ogłaszają zbiórkę dla osób uciekających przed  wojną na Ukrainie.

Potrzebne są:

- żywność trwała
- żywność specjalnego przeznaczenia dla dzieci- mleko modyfikowane dla niemowląt, soczki, kaszki, musy owocowe, tubki z musami owocowymi, jedzenie w słoiczkach
- pieluchy jednorazowe, mokre chusteczki, zasypki, kremy do pielęgnacji niemowląt
- środki higieny- pasty i  szczoteczki do zębów, podpaski, wkładki, mydła, żele pod prysznic
- koce, karimaty, śpiwory.

Zbiórka prowadzona jest od poniedziałku 28 lutego do środy 2 marca. Prosimy o przynoszenie potrzebnych rzeczy do gabinetu pedagoga (zarówno w budynku przy ul. Grodzieńskiej jak i przy ul. Mickiewicza).

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy przyłączą się do naszej zbiórki.