21 listopada 2022 r. kolejny raz obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości, którego ideą jest hasło „Bądź wśród życzliwych”. Uczniowie mogli wpisać na plakat sentencje, życzenia oraz miłe pozdrowienia innym uczniom oraz pracownikom.

Tego dnia warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i okazać komuś bezinteresowną życzliwość. Samorząd Uczniowski wykonał plakat, który na wejściu przypomniał nam o tym życzliwym dniu. Zarówno dzieci jak również pracownicy szkoły dostali żółte naklejki z pozdrowieniami - kolor ten jest symbolem tego dnia.

„ Dzień Pluszowego Misia”

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka– Pluszowy Miś. W naszej szkole również obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia Uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w szkole.

„Wróżby andrzejkowe”

Samorząd Uczniowski zorganizował podczas długich przerw wróżby andrzejkowe dla uczniów klas IV-VIII.  „Wróżkami” były dziewczęta należące Samorządu Szkolnego. Chętnych do powróżenia było bardzo wielu…

Samorząd Uczniowski zorganizował wyczekiwaną przez uczniów Dyskotekę Andrzejkową oraz włączył się do akcji "Przynieś Pluszaka dla dzieciaka".