Od 17 maja 2021 roku zmienia się tryb pracy szkoły.

1. W oddziałach I - III - zajęcia odbywają się w szkole zgodnie z planem lekcji klas I - III.
    Klasy pierwsze i drugie w budynku I.
    Klasy trzecie w budynku II.
  2. Klasy IV - VIII uczą się w trybie pracy hybrydowej zgodnie z planem lekcji klas IV - VIII (plan bez zmian).
    17, 18, 19 maja 2021 r.: 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 7a, 7b, 7c, 7d, 7e - nauka w szkole
    20, 21, 24 maja 2021 r.: 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 5a, 5b, 8a, 8b, 8c - nauka w szkole
    28 maja 2021 r.: 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 7a, 7b, 7c, 7d, 7e - nauka w szkole

Szkoła od nowa. W jaki sposób wspierać uczniów w momencie powrotu do szkoły?

1. Komunikat o materiałach i przyborach pomocniczych w 2021 r.
  2. Komunikaty dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej
  3. Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2020/2021 Aktualizacja z 29 grudnia 2020 r.
  4. Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2020/2021 Załączniki Aktualizacja z 29 grudnia 2020 r.

Szkoły ponadpodstawowe, które przysłały nam swoje oferty edukacyjne.

1. Wszystkich na terenie szkoły obowiązuje noszenia masek ochronnych.
  2. Na terenie szkoły w każdej sytuacji należy zachować bezpieczną wzajemną odległość.

1. Akademia cyfrowego edukatora

1. Poinformuj szkołę, jeśli domownicy są objęci kwarantanną.
  2. Główne zasady organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce od 1 września 2020 roku.
  3. Zasady korzystania ze zbiorów bibliotecznych w czasie trwania pandemii.
  4. Przedstawienie programu nauczania przedmiotu "Wychowanie do życia w rodzinie".

Książkowy zawrót głowy

Fotograficzna relacja z obchodów jubileuszu stulecia szkoły. Autorem zdjęć jest pan Daniel Ejsmont.

Fotorelacja 1

Pamiątkowe tablice

Sobotni poranek, a na Mickiewicza i Grodzieńskiej głośna muzyka, blask instrumentów, różowe i turkusowe spódniczki, młodzi ludzie. Na uczniowskich bluzkach i koszulach niebieski emblemat. Powinien kojarzyć się z niezapominajkami?

1. Pierwsze lata szkoły.

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce istnieje od 1918 r. Budynek szkoły, w którym uczą się obecnie klasy I - III wybudowany został w 1912 r. i służył jako rosyjskie gimnazjum.

Początki miasta sięgają XV wieku, kiedy wzniesiono tu dwór myśliwski, jeden z ośrodków starostwa grodzieńskiego. W XVI wieku stał się on własnością królowej Bony, która z całą energią przystąpiła do egzekucji dóbr królewskich na Litwie. Jej syn, ostatni z Jagiellonów, Zygmunt August, ufundował w 1565roku kościół katolicki.
W roku 1609 król Zygmunt III Waza nadał Sokółce prawa miejskie, a w 1631r. stała się parafią pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.