Serdecznie zapraszamy do udziału w Mistrzostwach Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce w biegach przełajowych. Z każdej klasy IV- VIII startują chętni uczniowie. Zapisujemy się u swojego nauczyciela wychowania fizycznego.

 

Drogie dzieci maj i czerwiec to okres wielu rodzinnych świąt 15.05 obchodzimy Dzień Rodziny, 26.05 Dzień Matki, 1.06 Dzień Dziecka, a 23.06 Dzień Ojca. Czeka nas dużo wydarzeń o tym właśnie będziemy rozmawiać.

Temat tego tygodnia to Tajemnice Książek. Na początek przygotowałyśmy dla Was kilka zagadek. Nie są one proste, ale.. mocno trzymamy kciuki, że bez problemu sobie z nimi poradzicie.

 

Kochane Przedszkolaki niebawem wakacje, dlatego w tym tygodniu będziemy o nich rozmawiać. 22 czerwca to kalendarzowy pierwszy dzień lata.

Ósmoklasistka Kamila Chociej oraz szóstoklasiści: Martyna Aniśko i Nathaniel Jurczenia zostali finalistami Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przed Podlaskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2019/2020.

Cieszymy się, że aktywnie spędzacie czas, realizujecie proponowane przez nas zadania. W tym tygodniu mamy dla Was karty pracy i piosenki związane z gospodarstwem wiejskim.

Kochane Przedszkolaki, to jest nasze ostatnie spotkanie z językiem angielskim przed wakacjami. Wspaniale pracowaliście przez cały rok i zasłużyliście na odpoczynek. Dziś przygotowałam piosenki i ćwiczenia, w których poznacie wyrazy związane z latem i wakacjami:
http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/holidays
Życzę Wam radosnych, słonecznych wakacji oraz wielu ciekawych przygód.

2020-06-24

Co można robić w domu, skoro musimy w nim zostać? Jak zagospodarować ten czas?Jest bardzo wiele możliwości. Przedstawiamy zdjęcia nadesłane przez Naszych Uczniów.

Pocztówka wielkanocna dla Babci i Dziadka

Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w akcji "Pocztówka wielkanocna dla Babci i Dziadka", w ramach której należy wykonać kartkę świąteczną.

Witajcie kochane przedszkolaki. W tym tygodniu porozmawiamy o zwierzętach małych i dużych, które możemy spotkać w Polsce i na świecie.

 

W  tym tygodniu udamy się do krainy muzyki. Zaśpiewamy piosenkę Na muzyce w przedszkolu (sł. i muz. Katarzyna Kulikowska) i przeczytamy wiersz Doroty Gellner Mysia orkie­stra. 

 

Drodzy uczniowie.

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji, gdy pozostanie w domu to jedyne słuszne i odpowiedzialne działanie - wspólnie zainspirujmy się.

Szkolne koło teatralne zaprasza do obejrzenia spektaklu pt. "Koronawirus".

Link do wideo

Witajcie kochani w tym tygodniu będziemy rozmawiać o naszym kochanym kraju czyli Polsce. Poznamy nasze symbole narodowe, które należy szanować i dowiemy się dlaczego.

Przekazuję linki do 8. zajęć z doradztwa zawodowego dla uczniów klas VII i VIII z kwietnia 2020: 

Zadania są łatwe i mam nadzieję nic nie będzie sprawiało problemów. 

Podkategorie

Dzień dzisiejszy i historia szkoly.