Samorząd Uczniowski klas 4 - 8 ogłasza konkurs "Rozpoznaj nauczyciela na podstawie jego zdjęcia z dzieciństwa". Plakat ze zdjęciami nauczycieli znajdziecie w gablocie przy schodach prowadzących na parter budynku.

W dniu 17 stycznia 2020 roku uczniowie z klasy V b oraz II c Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokółce odwiedzili Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce.

21 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.

Regulamin I Turnieju Szkolnego w Układaniu Kostki Rubika

W sobotę 15 lutego studenci PUD wyjeżdżają na kolejne zajęcia. Autokar będzie podstawiony na parkingu przy kościele św. Antoniego o godzinie 11.30. Powrót przewidziany jest około godziny 16.00. Zabieramy indeksy i identyfikatory.

16 oraz 17 stycznia były to dni zupełnie wyjątkowe, nie tylko z racji zbliżających się ferii zimowych, ale również dlatego, że można było przyjść do szkoły w piżamie.

Poczta walentynkowa to doskonała okazja, aby wyznać miłość swojej sympatii lub sprawić przyjemność zaprzyjaźnionej osobie. Co ważne, można to zrobić anonimowo.

W dniu 17 stycznia odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego Powiatu Sokólskiego w latach 2016-2019, połączone z Walnym Zebraniem Sprawozdawczo - Wyborczym Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego.

Uczniowie DSU zorganizowali konkurs w klasach IV - VIII. Zadaniem poszczególnych klas było wykonanie najdłuższego łańcucha choinkowego. Uczniowie „walczyli” o Dzień Bez Stresu – czyli dzień bez kartkówek, sprawdzianów i odpowiedzi ustnych. Rywalizacja była ogromna.

Tym razem studenci PUD odwiedzili Radio Akadera i dowiedzieli się czym jest inteligentne światło.

Tegoroczna zima przypomina swoją aurą raczej jesień. Na szczęście, na sztucznym lodowisku sokólskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji mogliśmy rozegrać XXI Mistrzostwa Szkoły w Łyżwiarstwie Szybkim.

16 stycznia w Szkole Podstawowej nr 2 w Sokółce odbył się Międzyszkolny Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych.

Dzieci z naszej szkoły  wzięły udział w konkursie plastycznym "Opowieść mojej Babci, mojego Dziadka". Mali artyści wykazali się kreatywnością i  talentem - ich prace zostały nagrodzone.

Imprezy sportowe z udziałem najmłodszych uczniów naszej szkoły przyciągają ogromną rzeszę kibiców i są okraszone bardzo pozytywną energią związaną z rywalizacją sportową.

Postanowienia noworoczne nauczycieli i uczniów, cechy idealnego nauczyciela i ucznia, kącik miłośników zwierząt, jak przyjemnie spędzić ferie, popisy aktorskie uczniów klasy Ia, jak przygotować się do Dnia Babci i Dnia Dzidka - to wszystko znajdziesz w tym numerze Kuriera Uczniaków.

Podkategorie

Dzień dzisiejszy i historia szkoly.