Dnia 5.11.2020 r. w naszej zerówce obchodziliśmy Światowy Dzień Postaci z Bajek.

Dnia 28.10.2020 r. w naszej zerówce odbyła się uroczystość Pasowania na Starszaka. Od samego rana trwały przygotowania.

Tuż przed obchodami Święta Niepodległości uczniowie z naszej zerówki na zajęciach poznali symbole narodowe. 

Już po raz dwudziesty zorganizowano  Szkolny Konkurs Ortograficzny  klas I - III o tytuł "Króla Ortografii". 

Zapraszam uczniów klas czwartych do udziału w gminnym konkursie plastycznym pt. "Wiersz w Kamishibai" Szczegóły i regulamin konkursu znajdziecie na stronie Biblioteki Publicznej w Sokółce. <tutaj> Wiersze < tutaj>

Zapraszam do udziału. Alicja Chancewicz n-plastyki.

Uczniowie szkolnego koła teatralnego zaprezentowali swoje talenty aktorskie w przedstawieniu pod tytułem "Leśna szkoła ruchu drogowego".

Klasa III C wraz z wychowawczynią p. Anną Radziewicz jest pod wrażeniem przeczytanej książki Roalda DahlaCharlie i fabryka czekolady”. Dzieło mówi o tym, że nie warto się wywyższać i uważać za lepszego niż inni. Często bowiem w życiu bywa tak, że to osobom ubogim, czy też skromnym, udaje się spełnić swoje marzenia i znaleźć szczęście.

Dnia 23 października 2020 r. w naszej szkole odbyło się pasowanie na ucznia klas pierwszych.

Uczniowie klas I-III po raz kolejny wykazali się wysokim poziomem artystycznym oraz twórczym zaangażowaniem. Z inicjatywy MSU powstała wystawa prac ukazująca piękno naszego miasta jesienią. Celem wystawy było zachęcenie uczniów do obserwacji przyrody oraz rozwijanie wyobraźni.

30 września 2020r w naszej szkole odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. W tym roku ze względu na pandemię nie odbyła się debata wyborcza. Wszyscy uczniowie mogli się zapoznać z programem wyborczym poszczególnych kandydatów, a następnie uczniowie z klas 4 - 8 oddawali głosy według ustalonego harmonogramu pod nadzorem Komisji Wyborczej.

Jesień to kolorowa pora roku, obfitująca w ciekawe zajęcia w zerówce. Nasze dzieci w październiku poznają zwyczaje zwierząt szykujących się do zimy, odkrywają dary jesieni, uczą się rozróżniać drzewa oraz rozpoznają owoce i warzywa różnymi zmysłami.

Podkategorie

Dzień dzisiejszy i historia szkoly.