Zanim wybierzemy się do kina już dziś warto wiedzieć, kim jest bohater filmu ,, Najlepszy''. Kim jest Jerzy Górski, którego życiowe perypetie zainspirowały Łukasza Grassa do napisania o nim książki, a reżysera filmu ,, Bogowie'' do przeniesienia tej pasjonującej historii na ekran?!

13 lutego 2018, w przeddzień Walentynek, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I Powiatowym Festiwalu Piosenki Walentynkowej.

28 listopada 2017 roku w siedzibie Białowieskiego Parku Narodowego odbył się etap finałowy VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej "Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce”.

Umiejętność programowania jest jedną z ważnych kompetencji potrzebnych w życiu w dzisiejszym społeczeństwie. Programowanie uczy młodych ludzi kreatywnego myślenia, wnioskowania, współpracy, sposobów rozwiązywania problemów i wykorzystywania komputerów w codziennym życiu.

Zapraszam do obejrzenia materiału filmowego z aktywnego wypoczynku uczniów z klas sportowych.

Zgodnie z powiedzeniem, iż podróże kształcą, młodzież gimnazjalna naszej szkoły poszerzała swoje horyzonty na wycieczce do Druskiennik.

20 lutego 2018 czterech uczniów naszej szkoły wzięło udział w III Powiatowym Dyktandzie z języka angielskiego organizowanym corocznie przez Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce.

Dwa konkursy plastyczne o tematyce bożonarodzeniowej zakończyły się dla naszych uczniów sukcesem. Pierwszy to IX Festiwal Sztuk Bożonarodzeniowych, a drugi "Choinki Jedynki".

Mikołajki - święto, w którym obdarowujemy bliskich i znajomych drobnymi prezentami. W naszej klasie obchodziliśmy je w niezwykle radosnej atmosferze. Podekscytowani nastrojem i chęcią odkrycia, co za niespodzianki kryć się mogą w tajemniczych pakunkach, czekaliśmy na przybycie niezwykłego gościa. Bo w to że do nas przyjdzie, nie wątpiliśmy. Przez cały rok staraliśmy się być grzeczni, aby zasłużyć na wizytę takiego gościa.

Wojewódzki konkurs plastyczny organizowany przez MDK w Białymstoku” SOS dla bezdomnych kotów” rozstrzygnięty.

Dnia 22 grudnia po Jasełkach podsumowaliśmy konkurs plastyczny" Boże Narodzenie- moje święta".

Listopad i grudzień to czas, w którym mażoretki pracują nie tylko na sali gimnastycznej ale również na lodowisku. Starsze  dziewczęta zaprezentowały się podczas oficjalnego otwarcia lodowiska miejskiego 16 listopada. Natomiast młodsza grupa wystąpiła podczas Mikołajkowych Zawodów Łyżwiarskich 11 grudnia. Obie prezentacje poprzedzały wielogodzinne próby i treningi.

16 lutego 2018 roku w naszej szkole odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Trzecioklasistów "Junior Champion".

6 grudnia 2017 roku wręczone zostały Nagrody Burmistrza za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz za za wybitne osiągnięcia sportowe.

9 grudnia 2017 roku odbył się XXI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza.

Dzień dzisiejszy i historia szkoly.