23 kwietnia w ramach obchodów Dnia Książki i Praw Autorskich, uczennice klasy 7a pod kierownictwem pani Moniki Tolko przygotowały ilustracje do teatrzyku kamishibai. Historia, która została zaprezentowana była oparta na tekście Margery Williams "Aksamitny królik".

7 maja 2024 roku uczniowie klas: Ve, Vd, VId wraz z opiekunami udali się na wycieczkę turystyczno-krajoznawczą po Ziemi Łomżyńskiej.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich w naszej szkole realizowano projekt edukacyjny "Dzień z książką". Od 15 do 23 kwietnia odbywały się konkursy, których tematem były książki i czytanie.

09 maja 2024 roku odbył się w naszej szkole XXI Szkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł "Króla Ortografii".

Dnia 21.03.2024 o godz. 8.00 w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,,Kangur”. Uczestniczyli w nim uczniowie klas II-VIII.

Dnia 26 kwietnia 2024 roku uczniowie klasy 8a, 8b i 7e udali się do Warszawy. Celem wycieczki było przypomnienie i poszerzenie niektórych wiadomości z historii i literatury przed egzaminem ósmoklasisty. Przez cały dzień towarzyszyła nam ciepła, słoneczna pogoda.

Majowe święta kojarzą się z radością i nadzieją. Uczą patriotyzmu i właściwej postawy obywatelskiej. Konstytucja 3 Maja z 1791 roku była jedną z najważniejszych ustaw w Polsce. Powszechnie przyjmuje się, że była to pierwsza w Europie i druga na świecie (po konstytucji amerykańskiej z 1787r.) nowoczesna, spisana konstytucja.

W ramach działań towarzyszących projektowi unijnemu pod hasłem  "Program dla szkół", odbył się konkurs plastyczny "Smaczne, zdrowe, kolorowe - owoce, warzywa i mleko". Uczniowie wzięli również udział w zajęciach promujących zdrowe odżywianie i zachęcających do jedzenia owoców, warzyw, mleka i jego przetworów.

Decyzja o wyborze szkoły i zawodu jest jedną z trudniejszych decyzji w życiu, aby ułatwić przejście przez cały proces rekrutacyjny opracowałam krótki poradnik Jak dobrze wybrać szkołę ponadpodstawową w 2024?

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025 rusza 13 maja 2024 r. o godz. 9.00 i odbywać się będzie poprzez złożenie wniosku elektronicznego przez kandydata lub w formie tradycyjnej dla osób niemających dostępu do Internetu.

20 kwietnia w Białymstoku 12 zawodników reprezentowało naszą szkołę w ID i IMS w drużynowych biegach przełajowych.

25 kwietnia 2024 roku odbył się w naszej szkole XXIII Szkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł "Króla Ortografii".

Dzień dzisiejszy i historia szkoly.