Drodzy Rodzice

Serdecznie zachęcamy wszystkich do codziennych, kreatywnych zabaw z dziećmi. Tematyka naszych zajęć jest związana z wiosną oraz Wielkanocą.

Burmistrz Sokółki wraz z Politechniką Białostocką informuje, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników inicjatywy “Podlaski Uniwersytet Dziecięcy” zajęcia zaplanowane w marcu zostają przełożone na inny termin.

Samorząd Uczniowski klas 4 - 8 ogłasza konkurs "Rozpoznaj nauczyciela na podstawie jego zdjęcia z dzieciństwa". Plakat ze zdjęciami nauczycieli znajdziecie w gablocie przy schodach prowadzących na parter budynku.

Przygotowaliśmy Ci zadania do samodzielnego wykonania, abyś nie zaniedbał swojej sprawności fizycznej.  Zapraszamy do ćwiczeń

W sobotę 7 marca w Szkole Podstawowej nr 47 w Białymstoku odbyło się podsumowanie XIII Konkursu „Mistrz Origami”.

Regulamin I Turnieju Szkolnego w Układaniu Kostki Rubika

Nauczyciele wychowania fizycznego zachęcają wszystkich uczniów do systematycznego wykonywania ćwiczeń fizycznych w domu indywidualnie lub w gronie domowników. Ciekawą propozycję znajdziecie na portalu Wordwall.

wf w domu online

4 marca 2020 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza odbył się I Turniej Szkolny w Układaniu Kostki Rubika dla uczniów klas IV- VII.

Poczta walentynkowa to doskonała okazja, aby wyznać miłość swojej sympatii lub sprawić przyjemność zaprzyjaźnionej osobie. Co ważne, można to zrobić anonimowo.

Pragniemy poinformować, iż termin składania prac na konkurs plastyczny "Wielkanocne fantazje" zostaje przedłużony.
Prace można będzie składać jeszcze przez 3 dni po powrocie do szkoły.

Monika Tolko
Dorota Sańko

Odrobinę teatralnej magii zaprezentowały dzieci z klas I-III przedstawiając interpretację znanej i lubianej baśni braci Grimm „Kopciuszek”. Dowcipny wierszowany tekst, świetna gra małych aktorów, kolorowa scenografia, barwne stroje i taniec – przyciągały uwagę małych widzów.

Tym razem studenci PUD odwiedzili Radio Akadera i dowiedzieli się czym jest inteligentne światło.

11 marca 2020 roku młodzi matematycy z naszej szkoły wzięli udział w XIII Szkolnym Konkursie Matematycznym o tytuł Super Matematyka.

21 lutego 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza odbył się coroczny Konkurs Języka Angielskiego Trzecioklasistów Junior Champions.

Dzieci z naszej szkoły  wzięły udział w konkursie plastycznym "Opowieść mojej Babci, mojego Dziadka". Mali artyści wykazali się kreatywnością i  talentem - ich prace zostały nagrodzone.

Dzień dzisiejszy i historia szkoly.