Zapraszamy do obejrzenia kolędy w wykonaniu klasy I d.

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs fotograficzny skierowany do wszystkich uczniów klas IV - VIII, których pasjonuje robienie zdjęć.

25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem- powiernikiem największych sekretów i tajemnic.

W ostatnich dniach klasa III c (wych. Anna Radziewicz) omawiała kolejną lekturę. Była to książka napisana przez Marię Krüger pt. "Karolcia".

W związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną oraz obowiązującymi przepisami, została zakończona realizacja II edycji projektu „Politechnika Białostocka – Sokólski Uniwersytet Dziecięcy” w roku akademickim 2019/2020. Serdecznie zapraszamy uczniów biorących udział w tym projekcie po odbiór pamiątkowych pakietów. Dyplomy i upominki będą czekały od środy, 9 grudnia, w holu wejściowym szkoły (u pani woźnej).

W obecnej sytuacji Mikołajki będą wyglądały trochę inaczej. Nie możemy przyjść do szkoły w czapce Świętego Mikołaja :( , ale możemy założyć taką czapkę i pokazać się w niej na lekcjach online.

Radosnych i zdrowych Świąt Narodzenia Pańskiego, pomyślnego Nowego Roku, a także wielu miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Życzą uczniowie i wychowawcy z zerówki.

Ze względu na panującą epidemię koronawirusa oraz przejście na tryb zdalny nauczania w szkołach zmianie ulegają daty konkursowe:
Wpłaty bilonu można dokonywać do 30 kwietnia 2021 roku. To oznacza, że pieniążki zbieramy nadal :)

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia w naszej szkole został zorganizowany przez MSU konkurs literacki dla klas I-III. Chętni uczniowie ułożyli wiersze i rymowanki o swoim ulubionym misiu lub pluszowej zabawce.

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, mili i zapominają o wszelkich sporach i waśniach.

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,
Wszystkie dzieci na Niego czekają…”

Dnia 5.11.2020 r. w naszej zerówce obchodziliśmy Światowy Dzień Postaci z Bajek.

Grudzień w zerówce jest miesiącem bardzo pracowitym i pełnym atrakcji. Uczniowie zaczęli ten miesiąc od zrobienia świątecznych paczek swoim kolegom i koleżankom ze szkoły.

30 listopada odbyły się w naszej szkole Andrzejki, a więc wróżby i świetna zabawa. "Hokus pokus, czary mary niech się spełnią Andrzejkowe czary!"

Tuż przed obchodami Święta Niepodległości uczniowie z naszej zerówki na zajęciach poznali symbole narodowe. 

Podkategorie

Dzień dzisiejszy i historia szkoly.