Dnia 9 maja nauczyciele i uczniowie naszej szkoły włączyli się do III edycji czytania Pisma Świętego.

Informujemy, że akcja protestacyjna nauczycieli i pracowników oświaty została zawieszona. W związku z tym od dnia 29 kwietnia 2019 roku (poniedziałek) zajęcia lekcyjne realizowane będą zgodnie z planem.

"Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada." / Stanisław Staszic

W niedzielę 3 maja świętowaliśmy 228. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Praca w radiu i implanty z drukarek 3D - to kolejne tematy zajęć Podlaskiego Uniwersytetu Dziecięcego.

26 marca 2019 w Zespole Szkół Rolniczych odbył się III Powiatowy Konkurs „Poliglota” pod patronatem Starosty Sokółki. Warunkiem uczestnictwa w konkursie była dobra znajomość języka angielskiego oraz języka rosyjskiego.

W niedzielę (28.04) odbyły się uroczystości z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Sokółkę.

4 kwietnia 2019 roku o godz. 14.00 odbył się w naszej szkole XIX Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł „Króla Ortografii” klas I-III.

21 marca uczniowie klas IV - VII świętowali Pierwszy Dzień Wiosny pod hasłem "Spring is in the air". Wydarzenie to przygotowali nauczyciele języka angielskiego: p. Katarzyna Kostecka, p. Ewa Głażewska i p. Bartosz Wojciechowski.

15 i 16 kwietnia odbyły się w Sokółce Finały Wojewódzkie Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".

Dnia 4.04.2019r. w naszej szkole odbyła się lekcja edukacyjna ph. "Kobieta to głęboko ukryta siła i moc". Uczniowie z zainteresowaniem dowiedzieli się o istnieniu w Polsce wielu wpływowych kobiet, które w dużym stopniu miały wielkie zasługi w historii Polski oraz wpływały na życie publiczne i nie tylko.

4 kwietnia Przedszkolaki z grupy 3-4 latków odwiedziły siłownię "Perfekt Body" w Sokółce - miejsce, w którym można zadbać o swoje zdrowie.

27 marca 2019 roku  odbył się XIX Szkolny Konkurs Ortograficzny klas I – III  o tytuł „Króla Ortografii”.  W wyniku eliminacji klasowych do konkursu zgłoszono 60 uczniów.

We czwartek 21 marca dzieci z naszego oddziału przedszkolnego świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, przedszkolaki przyszły ubrane na zielono.

Dzień dzisiejszy i historia szkoly.