Ludzie często chcą być ,,niewidzialni’’. Wtedy wszystko wydaje się prostsze. Myślimy, że jeśli nikt nas nie zauważy, to tym samym nikt nas nie skrzywdzi.

8 listopada bieżącego roku uczniowie klasy 7d mieli przyjemność uczestniczyć w spektaklu pt.: ,,Niezgoda’’, wyreżyserowanym przez Justynę Łagowską. Wydarzenie miało miejsce w kamienicy Tyzenhauza w Sokółce.
Spektakl opowiada o przyjaźni i uczuciach związanych z jej stratą. O różnicy między tym, kim jesteś, a tym, jak widzą Cię inni. Bohaterowie spektaklu wykrzykują swoje marzenia o buncie, opowiadają sobie skrywane dotąd tajemnice, a czasem tylko siedzą i patrzą w okno.
Po przedstawieniu uczniowie wzięli udział w warsztatach pedagogicznych dla całej klasy, których celem było zgłębienie tematyki spektaklu w atmosferze zaufania i twórczej współpracy.

Podczas spotkania doświadczyliśmy wielu pozytywnych emocji, co było widać na naszych twarzach, które rozpromieniał uśmiech. Bardzo dziękujemy organizatorom i Sokólskiemu Ośrodkowi Kultury za zaproszenie do udziału w tym przedsięwzięciu.