Tegoroczna Sportowa Inauguracja roku szkolnego 2019/20 odbyła się na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Białymstoku. Tradycyjnie połączono ją z podsumowaniem współzawodnictwa sportowego szkół w minionym sezonie.

W blasku płonącego znicza olimpijskiego, pucharami i dyplomami zostali udekorowani dyrektorzy szkół, trenerzy oraz zawodnicy, którzy osiągnęli wysoki wynik sportowy. Wśród nich był dyrektor naszej szkoły, pan Adam Bitiucki, który z rąk prezesa Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego pana Kazimierza Gwiazdowskiego, odebrał puchar za zdobycie siódmego miejsca we współzawodnictwie sportowym szkół w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt. Gratulacje otrzymali również nasi nauczyciele wychowania fizycznego. 

List gratulacyjny pana Adama Bitiuckiego. 

List gratulacyjny pani Małgorzaty Sawickiej.

List gratulacyjny pani Katarzyny Reszuta.