Luty w zerówce obfitował w wiele imprez i ciekawych zajęć. Jak na karnawał przystało było wiele zabaw, tańców i słodkości. Dzieci uczestniczyły w zajęciach z muzykoterapii, bajkoterapii, kodowania, logopedycznych oraz zabaw z chustą animacyjną Klanza.

08.02 DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU.

Dzieci z zerówki spotkały się z panią Agnieszką, która  jest pedagogiem w naszej szkole. Z wielkim zainteresowaniem wysłuchały jak należy zachowywać się podczas korzystania z internetu, obejrzały bajkę w której owieczki w ciekawy sposób opowiedziały o zagrożeniach jakie może spotkać dziecko w sieci. 

09.02 DZIEŃ PIZZY

Z okazji Światowego Dnia Pizzy uczniowie z zerówki wykonali swoją własną pizzę, którą później  z apetytem zjedli. 

11.02 Tłusty Czwartek 

Uczniowie w tym dniu mieli pączkową ucztę nie zabrakło również innych smakołyków, natomiast w piątek dzieci dbając o zdrowie spaliły zbędne kalorie lepiąc bałwana na boisku szkolnym. 

17. 02 Dzień Kota

Z okazji Światowego Dnia Kota uczniowie z zerówki zorganizowali zbiórkę karmy dla kotów i psów z Sokólskiego schroniska. 

18.02 ZIMOWE ZABAWY KLASOWE

W tym dniu  czekały na dzieci  różne gry i zabawy o tematyce zimowej. Dzieci zobaczyły, że nie tylko przed komputerem można miło i wesoło spędzić czas. 

22.02 POZNAJEMY SKARBY ZIEMI 

Dzieci w tym dniu dowiedziały się jak powstał bursztyn, sól i węgiel oraz jak wygląda i do czego jest wykorzystany. 

26.02 DZIEŃ DINOZAURA

W tym dniu dzieci poznały świat dinozaurów kolorowały kolorowanki, oglądały bajki o dinozaurach i wysłuchały ciekawostek. Uczniowie w tym dniu grali w gry i zabawy związane z dinozaurami.