20 września 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Sokółce odbyły się Gminne Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Sokółki. Zorganizowano je w ramach upamiętnienia 103 rocznicy Bitwy nad Niemnem.

W zawodach uczestniczyli przedstawiciele siedmiu szkół gminy Sokółka, a ogółem wzięło w nich udział 35 zawodników. Młodzież rywalizowała w konkurencji KPN10- karabinek pneumatyczny na odległość 10 metrów, w pozycji siedzącej. W kategorii drużynowej uczennice naszej szkoły zajęły IV miejsce, co jak na debiut w tej dyscyplinie sportu jest dużym sukcesem.
Skład drużyny: Biziuk Maja 7a, Chwiedźko Zuzanna 7a, Czarnowicz Aleksandra 7a, Skonieczna Oliwia  7a, Stupak Aleksandra 7a, rezerwowe: Chomutnik Maria 8a, Bahnii Anna 8a.