Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów klas I - VIII, rodziców i nauczycieli do wzięcia udziału w akcji charytatywnej “Ile waży święty Mikołaj?” do której przystąpiła Nasza Szkoła. Akcja organizowana jest przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.
Celem konkursu jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin umożliwiające podopiecznym rozwój talentów oraz pasji. Dzięki tej akcji uczniowie uczą się pomagania, zaangażowania w działania charytatywne i społeczne.
Przebieg akcji: Z racji tego, że pozostajemy na nauczaniu zdalnym - zmieniamy formę organizacji konkursu. Każdy kto ma chęć wziąć udział w konkursie zbiera monety o nominale od 1gr do 5złotych. Osoby chętne wykonują w domu według własnego pomysłu skarbonkę – Mikołaja i zbierają tam monety. Zdjęcia swoich twórczych pomysłów można wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., które opublikujemy na szkolnej stronie. Dziękujemy za każdy wrzucony grosik! Zebrane monety posłużą do zważenia św. Mikołaja. Akcja trwa do 2 grudnia.
Liczy się waga monet! Nie zbieramy starych monet polskich i zagranicznych.


Szczegółowe informacje o zbiórce znajdują się na stronie ilewazymikolaj.pl. Pamiętajmy – pomoc niesie radość!

W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody:
• I miejsce – VOUCHER na produkty edukacyjne na kwotę 2 600
• II miejsce– VOUCHER na produkty edukacyjne na kwotę 1500
• III miejsce – VOUCHER na produkty edukacyjne na kwotę 1000

Dalsze informacje po 29 listopada.