Dnia 9 listopada odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego ph. "Wędkarskie Wakacje", zorganizowanego  przez Bibliotekę Publiczną we współpracy z sokólskim kołem Polskiego Związku Wędkarskiego.

Konkurs cieszył się   popularnością wśród uczniów naszej szkoły. Do oceny komisji oddaliśmy w sumie około 50 prac. Wśród uczniów kl. IV- VIII  I miejsce zajął Jakub Augustynowicz, a wyróżnieni zostali: Julia Ciecierska, Bartosz Fijał, Maria Mańko, Radosław Baran, Michał Taudul, Natalia Karolczuk. Opiekunem artystycznym uczniów starszych była pani Alicja Chancewicz. Wśród uczniów z kl. I- III nagrodzono Natalię Bakun, która zajęła III miejsce, a wyróżnieni zostali:  Rafał Kasjaniuk, Iga Borys, Magdalena Modrzewiecka, Lidia Borowik, Karol Słoma, Hanna Miakisz, Arkadiusz Hrynkiewicz, Zofia Rudź, Franciszek Swirydowicz. Wymienieni uczniowie z klas młodszych swoje prace wykonali pod okiem wychowawców świetlicy. Ponadto wyróżnienia otrzymała Aleksandra Firs i Michał Arciuch, którzy swoje prace stworzyli z wychowawczynią. Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym.

,