10. października w Przewięzi młodzi sportowcy z naszej szkoły brali udział w Igrzyskach Dzieci i Igrzyskach Młodzieży Grupy Północnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Wszystkie trzy zespoły zakończyły rywalizację w swoich kategoriach sukcesem i awansem do finałów wojewódzkich. Sztafeta starszych dziewcząt wygrała, młodsze zajęły piąte miejsce a sztafeta młodszych chłopców zajęła miejsce drugie. Gratulujemy!

skład sztafety: Baciocha Kornelia 7b, Breczko Paulina 7b, Czarnowicz Aleksandra 7a, Kochanowska Zuzanna 7e, Sikorska Elena 7e, Sikorska Milena 7e

skład sztafety: Gębala Wiktor 5d, Piekarski Karol 6d, Piekarski Dominik 5b, Słyż Jakub 6e, Szczesiul Sebastian 6a, Wądołowski Gabriel 6a

skład sztafety: Korecki Eliana 6e, Malicka Zuzanna 6a, Paruk Julia 4c, Rotkiewicz Ksenia 6e, Uljasz Maria 4b, Zaniewska Marcelina 6a.