W ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek szkolnych, nasza szkoła po raz drugi włączyła się do IV edycji VIII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordów w czytaniu na przerwie!

Wspólnie udowodniliśmy, że można sięgnąć po książkę w każdej wolnej chwili. Celem akcji było popularyzowanie czytelnictwa i integracja środowiska szkolnego. Do udziału przyłączyła się także szkolna biblioteka. Udział w biciu rekordu wzięła cała społeczność szkoły, czyli uczniowie klas I – III oraz nauczyciele i pracownicy – razem około 300 osób. Uczniom klas pierwszych czytali wychowawcy, drugoklasistom bibliotekarka - Pani Elżbieta Gryszko, natomiast klasy trzecie wraz z wychowawcami, wybrały się na salę gimnastyczną.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję!

Beata Grecka