W ogólnopolskim finale Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się 26.10.2022 roku w Tomaszowie Lubelskim nasza 6- osobowa sztafeta dziewcząt uplasowała się na 12 miejscu. Na starcie zawodów stanęło 17 zespołów reprezentujących wszystkie województwa Polski.

Już sam udział w tak prestiżowej imprezie sprawił naszym zawodniczkom wiele satysfakcji. Dały z siebie wszystko choć wiedziały, że stają do rywalizacji z rówieśniczkami z wielu szkół sportowych z całego kraju. I choć wróciły bez medali, zdobyły bardzo cenne dla sportowców doświadczenie.

Skład sztafety:

Sikorska Milena 6e, Rotkiewicz Ksenia 5e, Czarnowicz Aleksandra 6a, Baciocha Kornelia 6b, Breczko Paulina 6b, Stupak Aleksandra 6a, Joszczyk Aleksandra 5b, Zaniewska Marcelina 5a, Aniśkiewicz Milena 5b

Dziękujemy za godne reprezentowanie Podlasia i naszej szkoły.

nauczyciele wychowania fizycznego